Bet365

Conference League programma 2022/23

Het Conference League programma 2022/23 is van 7 juli 2022 t/m 7 juni 2023. De wedstrijden worden gespeeld op donderdags om 18:45 en 21:00 uur.

Het programma van de kwalificatieronden is van de eerste kwalificatieronde op 7 juli 2022 t/m de play-offs op 25 augustus 2022.

Welkomstbonus tot wel 100 euro!
Ontvang tot wel 100 euro welkomstbonus bij Nederlandse bookmaker Bet365 om in te zetten op de Conference League!Pak die bonus

De groepsfase wordt gespeeld op de datums van 8 september 2022 t/m 3 november 2022.

Na de winter staat de knockout-fase op het programma, met play-offs op 16 februari 2023 en de finale op 7 juni 2023.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Conference League programma 2022/23

    Het Conference League programma 2022/23 is als volgt:





    Vorige wedstrijden verbergen

    di 05 jul 19:00 1e kwalificatie
    Gzira United Gzira United 1-1 Atlètic Club d'Escaldes Atlètic Club d'Escaldes
     
    di 05 jul 19:00 1e kwalificatie
    St Joseph's St Joseph's 0-0 Larne Larne
     
    di 05 jul 20:00 1e kwalificatie
    Víkingur Víkingur 1-0 Europa Europa
     
    wo 06 jul 17:00 1e kwalificatie
    Inter Turku Inter Turku 1-0 Drita Drita
     
    do 07 jul 17:00 1e kwalificatie
    Alashkert Alashkert 1-0 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
     
    do 07 jul 17:00 1e kwalificatie
    UE Santa Coloma UE Santa Coloma 0-1 Breidablik Breidablik
     
    do 07 jul 18:00 1e kwalificatie
    Panevezys Panevezys 0-0 Milsami Orhei Milsami Orhei
     
    do 07 jul 18:00 1e kwalificatie
    KuPS Kuopio KuPS Kuopio 2-0 Dila Gori Dila Gori
     
    do 07 jul 18:00 1e kwalificatie
    Borac Banja Luka Borac Banja Luka 2-0 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
     
    do 07 jul 18:00 1e kwalificatie
    Saburtalo Saburtalo 0-1 Partizani Partizani
     
    do 07 jul 18:00 1e kwalificatie
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 4-1 KR Reykjavík KR Reykjavík
     
    do 07 jul 18:00 1e kwalificatie
    FCB Magpies FCB Magpies 2-1 Crusaders Crusaders
     
    do 07 jul 18:00 1e kwalificatie
    Flora Tallinn Flora Tallinn 1-0 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
     
    do 07 jul 18:30 1e kwalificatie
    Ružomberok Ružomberok 2-0 Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris
     
    do 07 jul 19:00 1e kwalificatie
    Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 2-3 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
     
    do 07 jul 19:00 1e kwalificatie
    Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe 1-2 Mura Mura
     
    do 07 jul 19:00 1e kwalificatie
    Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 1-1 Differdange Differdange
     
    do 07 jul 19:00 1e kwalificatie
    Floriana Floriana 0-0 Petrocub-Hîncești Petrocub-Hîncești
     
    do 07 jul 20:00 1e kwalificatie
    Laçi Laçi 0-0 Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad
     
    do 07 jul 20:00 1e kwalificatie
    Bala Town Bala Town 1-2 Sligo Rovers Sligo Rovers
     
    do 07 jul 20:00 1e kwalificatie
    Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-1 Dečić Dečić
     
    do 07 jul 20:00 1e kwalificatie
    Shkëndija Shkëndija 2-0 Ararat Yerevan Ararat Yerevan
     
    do 07 jul 20:00 1e kwalificatie
    HB Tórshavn HB Tórshavn 1-0 Newtown Newtown
     
    do 07 jul 20:00 1e kwalificatie
    Gjilani Gjilani 1-0 Liepāja Liepāja
     
    do 07 jul 20:00 1e kwalificatie
    Fola Esch Fola Esch 0-1 Tre Fiori Tre Fiori
     
    do 07 jul 20:15 1e kwalificatie
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 4-1 Akademija Pandev Akademija Pandev
     
    do 07 jul 20:30 1e kwalificatie
    Budućnost Podgorica Budućnost Podgorica 2-0 Llapi Llapi
     
    do 07 jul 20:30 1e kwalificatie
    DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda 2-1 Cliftonville Cliftonville
     
    do 07 jul 20:45 1e kwalificatie
    SP Tre Penne SP Tre Penne 0-2 Tuzla City Tuzla City
     
    do 07 jul 20:45 1e kwalificatie
    Derry City Derry City 0-2 Riga FC Riga FC
     
    di 12 jul 20:00 1e kwalificatie
    Drita Drita 3-0 Inter Turku Inter Turku
     
    do 14 jul 16:00 1e kwalificatie
    Liepāja Liepāja 3-1 Gjilani Gjilani
     
    do 14 jul 17:00 1e kwalificatie
    Akademija Pandev Akademija Pandev 1-2 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
     
    do 14 jul 17:00 1e kwalificatie
    Europa Europa 1-2 Víkingur Víkingur
     
    do 14 jul 17:00 1e kwalificatie
    Ararat Yerevan Ararat Yerevan 2-2 Shkëndija Shkëndija
     
    do 14 jul 18:00 1e kwalificatie
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 1-2 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
     
    do 14 jul 18:00 1e kwalificatie
    Milsami Orhei Milsami Orhei 2-0 Panevezys Panevezys
     
    do 14 jul 18:00 1e kwalificatie
    Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris 0-0 Ružomberok Ružomberok
     
    do 14 jul 18:00 1e kwalificatie
    Tuzla City Tuzla City 6-0 SP Tre Penne SP Tre Penne
     
    do 14 jul 18:00 1e kwalificatie
    SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 4-2 Flora Tallinn Flora Tallinn
     
    do 14 jul 19:00 1e kwalificatie
    Dila Gori Dila Gori 0-0 KuPS Kuopio KuPS Kuopio
     
    do 14 jul 19:00 1e kwalificatie
    Atlètic Club d'Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 0-1 Gzira United Gzira United
     
    do 14 jul 19:00 1e kwalificatie
    B36 Tórshavn B36 Tórshavn 3-1 Borac Banja Luka Borac Banja Luka
     
    do 14 jul 19:00 1e kwalificatie
    Petrocub-Hîncești Petrocub-Hîncești 1-0 Floriana Floriana
     
    do 14 jul 19:00 1e kwalificatie
    Riga FC Riga FC 2-0 Derry City Derry City
     
    do 14 jul 19:15 1e kwalificatie
    Newtown Newtown 2-1 HB Tórshavn HB Tórshavn
     
    do 14 jul 19:30 1e kwalificatie
    Differdange Differdange 1-2 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
     
    do 14 jul 20:00 1e kwalificatie
    Hamrun Spartans Hamrun Spartans 4-1 Alashkert Alashkert
     
    do 14 jul 20:00 1e kwalificatie
    Mura Mura 2-1 Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
     
    do 14 jul 20:00 1e kwalificatie
    Llapi Llapi 2-2 Budućnost Podgorica Budućnost Podgorica
     
    do 14 jul 20:00 1e kwalificatie
    Sligo Rovers Sligo Rovers 0-1 Bala Town Bala Town
     
    do 14 jul 20:00 1e kwalificatie
    Partizani Partizani 0-1 Saburtalo Saburtalo
     
    do 14 jul 20:15 1e kwalificatie
    KR Reykjavík KR Reykjavík 1-0 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
     
    do 14 jul 20:45 1e kwalificatie
    Larne Larne 4-1 St Joseph's St Joseph's
     
    do 14 jul 20:45 1e kwalificatie
    Tre Fiori Tre Fiori 3-1 Fola Esch Fola Esch
     
    do 14 jul 20:45 1e kwalificatie
    Dečić Dečić 1-2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
     
    do 14 jul 21:00 1e kwalificatie
    Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad 0-1 Laçi Laçi
     
    do 14 jul 21:00 1e kwalificatie
    Cliftonville Cliftonville 0-3 DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda
     
    do 14 jul 21:00 1e kwalificatie
    Crusaders Crusaders 3-1 FCB Magpies FCB Magpies
     
    do 14 jul 21:15 1e kwalificatie
    Breidablik Breidablik 4-1 UE Santa Coloma UE Santa Coloma
     
    di 19 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Hibernians Hibernians 3-2 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
     
    di 19 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Tirana Tirana 0-1 Zrinjski Zrinjski
     
    di 19 jul 20:45 2e kwalificatie Champions pad
    La Fiorita La Fiorita 0-4 Ballkani Ballkani
     
    wo 20 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Botev Plovdiv Botev Plovdiv 0-0 APOEL APOEL
     
    wo 20 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Víkingur Víkingur 0-2 DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda
     
    wo 20 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Sutjeska Sutjeska 0-0 KÍ
     
    do 21 jul 14:00 2e kwalificatie League pad
    Kyzylzhar Petropavlovsk Kyzylzhar Petropavlovsk 1-2 Osijek Osijek
     
    do 21 jul 16:00 2e kwalificatie Champions pad
    Tobol Kostanay Tobol Kostanay 2-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
     
    do 21 jul 16:00 2e kwalificatie League pad
    Kairat Almaty Kairat Almaty 0-1 Kisvarda Kisvarda
     
    do 21 jul 16:00 2e kwalificatie League pad
    Liepāja Liepāja 0-1 Young Boys Young Boys
     
    do 21 jul 17:00 2e kwalificatie League pad
    Ararat-Armenia Ararat-Armenia 0-0 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
     
    do 21 jul 17:00 2e kwalificatie League pad
    Valmiera Valmiera 1-2 Shkëndija Shkëndija
     
    do 21 jul 17:30 2e kwalificatie League pad
    Makedonija GP Skopje Makedonija GP Skopje 0-0 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
     
    do 21 jul 18:00 2e kwalificatie Champions pad
    Lech Poznan Lech Poznan 5-0 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
     
    do 21 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    Saburtalo Saburtalo 1-0 FCSB FCSB
     
    do 21 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    Zirä FK Zirä FK 0-3 Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
     
    do 21 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki 0-1 Lillestrøm Lillestrøm
     
    do 21 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    Molde Molde 4-1 Elfsborg Elfsborg
     
    do 21 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    Koper Koper 0-1 Vaduz Vaduz
     
    do 21 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    KuPS Kuopio KuPS Kuopio 2-2 Milsami Orhei Milsami Orhei
     
    do 21 jul 18:30 2e kwalificatie League pad
    Sūduva Sūduva 0-1 Viborg Viborg
     
    do 21 jul 18:30 2e kwalificatie League pad
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 1-1 Brøndby Brøndby
     
    do 21 jul 18:30 2e kwalificatie League pad
    Ružomberok Ružomberok 0-3 Riga FC Riga FC
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Gzira United Gzira United 2-2 Radnicki Radnicki
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Fehérvár Fehérvár 4-1 Gabala Gabala
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Rapid Wien Rapid Wien 0-0 Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    St Joseph's St Joseph's 0-4 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    B36 Tórshavn B36 Tórshavn 1-0 Tre Fiori Tre Fiori
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Basel Basel 2-0 Crusaders Crusaders
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Royal Antwerp Royal Antwerp 0-0 Drita Drita
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Petrocub-Hîncești Petrocub-Hîncești 0-0 Laçi Laçi
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Levski Sofia Levski Sofia 2-0 PAOK PAOK
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Sparta Praha Sparta Praha 0-0 Viking Viking
     
    do 21 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Vorskla Poltava Vorskla Poltava 3-2 AIK AIK
     
    do 21 jul 19:30 2e kwalificatie Champions pad
    CFR Cluj CFR Cluj 3-0 Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes
     
    do 21 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    Aris Limassol Aris Limassol 2-0 Neftçi Neftçi
     
    do 21 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva 2-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
     
    do 21 jul 19:45 2e kwalificatie League pad
    Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 1-1 Maccabi Netanya Maccabi Netanya
     
    do 21 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 3-1 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
     
    do 21 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 1-4 Čukarički Čukarički
     
    do 21 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki 5-1 Gomel Gomel
     
    do 21 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    Velež Velež 0-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
     
    do 21 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    Spartak Trnava Spartak Trnava 4-1 Newtown Newtown
     
    do 21 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    Rijeka Rijeka 1-2 Djurgårdens Djurgårdens
     
    do 21 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 Tuzla City Tuzla City
     
    do 21 jul 20:45 2e kwalificatie League pad
    Saint Patrick's Athletic Saint Patrick's Athletic 1-1 Mura Mura
     
    do 21 jul 20:45 2e kwalificatie League pad
    Motherwell Motherwell 0-1 Sligo Rovers Sligo Rovers
     
    do 21 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Vllaznia Vllaznia 1-1 Universitatea Craiova Universitatea Craiova
     
    do 21 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    BATE Borisov BATE Borisov 0-3 Konyaspor Konyaspor
     
    do 21 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Raków Czestochowa Raków Czestochowa 5-0 Astana Astana
     
    do 21 jul 21:15 2e kwalificatie League pad
    Breidablik Breidablik 2-0 Budućnost Podgorica Budućnost Podgorica
     
    do 21 jul 21:30 2e kwalificatie League pad
    Vitória SC Vitória SC 3-0 Puskás Akadémia Puskás Akadémia
     
    do 21 jul 21:30 2e kwalificatie Champions pad
    Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík 2-0 The New Saints The New Saints
     
    di 26 jul 18:00 2e kwalificatie Champions pad
    Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 0-1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
     
    di 26 jul 19:15 2e kwalificatie Champions pad
    The New Saints The New Saints 0-0 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
     
    di 26 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Ballkani Ballkani 6-0 La Fiorita La Fiorita
     
    wo 27 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    AIK AIK 2-0 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
     
    wo 27 jul 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 1-1 CFR Cluj CFR Cluj
     
    wo 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Gomel Gomel 1-2 Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki
     
    wo 27 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    KÍ 1-0 Sutjeska Sutjeska
     
    do 28 jul 17:00 2e kwalificatie League pad
    Astana Astana 0-1 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
     
    do 28 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    Gabala Gabala 2-1 Fehérvár Fehérvár
     
    do 28 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0-0 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
     
    do 28 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    Kisvarda Kisvarda 1-0 Kairat Almaty Kairat Almaty
     
    do 28 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    Milsami Orhei Milsami Orhei 1-4 KuPS Kuopio KuPS Kuopio
     
    do 28 jul 18:45 2e kwalificatie League pad
    Maccabi Netanya Maccabi Netanya 0-1 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir
     
    do 28 jul 18:45 2e kwalificatie League pad
    Elfsborg Elfsborg 1-2 Molde Molde
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    CSKA-Sofia CSKA-Sofia 4-0 Makedonija GP Skopje Makedonija GP Skopje
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Levadia Tallinn Levadia Tallinn 1-1 Hibernians Hibernians
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1-1 Lech Poznan Lech Poznan
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Radnicki Radnicki 3-3 Gzira United Gzira United
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    APOEL APOEL 2-0 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Neftçi Neftçi 3-0 Aris Limassol Aris Limassol
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 2-0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Lillestrøm Lillestrøm 5-2 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Slavia Praha Slavia Praha 7-0 St Joseph's St Joseph's
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Viborg Viborg 1-0 Sūduva Sūduva
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Riga FC Riga FC 2-1 Ružomberok Ružomberok
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Djurgårdens Djurgårdens 2-0 Rijeka Rijeka
     
    do 28 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Viking Viking 2-1 Sparta Praha Sparta Praha
     
    do 28 jul 19:15 2e kwalificatie League pad
    Newtown Newtown 1-2 Spartak Trnava Spartak Trnava
     
    do 28 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    FCSB FCSB 4-2 Saburtalo Saburtalo
     
    do 28 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv 0-0 Zirä FK Zirä FK
     
    do 28 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    Universitatea Craiova Universitatea Craiova 3-0 Vllaznia Vllaznia
     
    do 28 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    PAOK PAOK 1-1 Levski Sofia Levski Sofia
     
    do 28 jul 19:45 2e kwalificatie League pad
    Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk 1-2 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Hamrun Spartans Hamrun Spartans 1-0 Velež Velež
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0-1 Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Konyaspor Konyaspor 2-0 BATE Borisov BATE Borisov
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Young Boys Young Boys 3-0 Liepāja Liepāja
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Mura Mura 0-0 Saint Patrick's Athletic Saint Patrick's Athletic
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Brøndby Brøndby 4-0 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Sligo Rovers Sligo Rovers 2-0 Motherwell Motherwell
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Vaduz Vaduz 1-1 Koper Koper
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Drita Drita 0-2 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Laçi Laçi 1-4 Petrocub-Hîncești Petrocub-Hîncești
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Čukarički Čukarički 4-0 Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
     
    do 28 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Shkëndija Shkëndija 3-1 Valmiera Valmiera
     
    do 28 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    Osijek Osijek 0-2 Kyzylzhar Petropavlovsk Kyzylzhar Petropavlovsk
     
    do 28 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    Budućnost Podgorica Budućnost Podgorica 2-1 Breidablik Breidablik
     
    do 28 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda 2-0 Víkingur Víkingur
     
    do 28 jul 20:45 2e kwalificatie League pad
    Tuzla City Tuzla City 0-4 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 28 jul 20:45 2e kwalificatie League pad
    Tre Fiori Tre Fiori 0-0 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
     
    do 28 jul 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Zrinjski Zrinjski 3-2 Tirana Tirana
     
    do 28 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Crusaders Crusaders 1-1 Basel Basel
     
    do 28 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Puskás Akadémia Puskás Akadémia 0-0 Vitória SC Vitória SC
     
    wo 03 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Viborg Viborg 3-0 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
     
    wo 03 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Riga FC Riga FC 1-1 Gil Vicente Gil Vicente
     
    wo 03 aug 19:30 3e kwalificatie Champions pad
    Wolfsberg Wolfsberg 0-0 Gzira United Gzira United
     
    wo 03 aug 20:30 3e kwalificatie Champions pad
    DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda 0-1 FCSB FCSB
     
    do 04 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    RFS RFS 1-1 Hibernians Hibernians
     
    do 04 aug 18:00 3e kwalificatie League pad
    KuPS Kuopio KuPS Kuopio 0-2 Young Boys Young Boys
     
    do 04 aug 18:30 3e kwalificatie League pad
    Spartak Trnava Spartak Trnava 0-2 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
     
    do 04 aug 18:45 3e kwalificatie League pad
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0-2 Anderlecht Anderlecht
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Lillestrøm Lillestrøm 1-3 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    CSKA-Sofia CSKA-Sofia 0-1 Saint Patrick's Athletic Saint Patrick's Athletic
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    APOEL APOEL 1-0 Kyzylzhar Petropavlovsk Kyzylzhar Petropavlovsk
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv 2-0 Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Molde Molde 3-0 Kisvarda Kisvarda
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Neftçi Neftçi 2-1 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Slavia Praha Slavia Praha 2-0 Panathinaikos Panathinaikos
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk 0-0 CFR Cluj CFR Cluj
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    AIK AIK 1-1 Shkëndija Shkëndija
     
    do 04 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Viking Viking 5-1 Sligo Rovers Sligo Rovers
     
    do 04 aug 19:30 3e kwalificatie League pad
    Zorya Luhansk Zorya Luhansk 1-0 Universitatea Craiova Universitatea Craiova
     
    do 04 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Lugano Lugano 0-2 Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva
     
    do 04 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Levski Sofia Levski Sofia 0-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
     
    do 04 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Čukarički Čukarički 1-3 FC Twente FC Twente
     
    do 04 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Vaduz Vaduz 1-1 Konyaspor Konyaspor
     
    do 04 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1-3 Djurgårdens Djurgårdens
     
    do 04 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Ballkani Ballkani 3-2 KÍ
     
    do 04 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    Brøndby Brøndby 1-0 Basel Basel
     
    do 04 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    Fehérvár Fehérvár 5-0 Petrocub-Hîncești Petrocub-Hîncești
     
    do 04 aug 20:45 3e kwalificatie League pad
    Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík 1-0 Lech Poznan Lech Poznan
     
    do 04 aug 20:45 3e kwalificatie League pad
    Breidablik Breidablik 1-3 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir
     
    do 04 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Hajduk Split Hajduk Split 3-1 Vitória SC Vitória SC
     
    do 04 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Dundee United Dundee United 1-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 04 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Zrinjski Zrinjski 1-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
     
    di 09 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    Gzira United Gzira United 0-4 Wolfsberg Wolfsberg
     
    di 09 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    B36 Tórshavn B36 Tórshavn 1-2 Viborg Viborg
     
    wo 10 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    Vitória SC Vitória SC 1-0 Hajduk Split Hajduk Split
     
    do 11 aug 15:30 3e kwalificatie Champions pad
    Kyzylzhar Petropavlovsk Kyzylzhar Petropavlovsk 0-0 APOEL APOEL
     
    do 11 aug 16:00 3e kwalificatie Champions pad
    Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-1 Zrinjski Zrinjski
     
    do 11 aug 18:00 3e kwalificatie League pad
    Raków Czestochowa Raków Czestochowa 1-0 Spartak Trnava Spartak Trnava
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    CFR Cluj CFR Cluj 1-0 Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Basel Basel 2-1 Brøndby Brøndby
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva 3-1 Lugano Lugano
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    FC Twente FC Twente 4-1 Čukarički Čukarički
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Konyaspor Konyaspor 2-4 Vaduz Vaduz
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Djurgårdens Djurgårdens 3-1 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
     
    do 11 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Petrocub-Hîncești Petrocub-Hîncești 1-2 Fehérvár Fehérvár
     
    do 11 aug 19:30 3e kwalificatie League pad
    Royal Antwerp Royal Antwerp 2-0 Lillestrøm Lillestrøm
     
    do 11 aug 19:30 3e kwalificatie League pad
    FCSB FCSB 1-0 DAC Dunajská Streda DAC Dunajská Streda
     
    do 11 aug 19:30 3e kwalificatie League pad
    Universitatea Craiova Universitatea Craiova 3-0 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
     
    do 11 aug 19:30 3e kwalificatie League pad
    Panathinaikos Panathinaikos 1-1 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 11 aug 19:45 3e kwalificatie League pad
    Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 3-0 Breidablik Breidablik
     
    do 11 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Hibernians Hibernians 1-3 RFS RFS
     
    do 11 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    KÍ 2-1 Ballkani Ballkani
     
    do 11 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Shkëndija Shkëndija 1-1 AIK AIK
     
    do 11 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Sligo Rovers Sligo Rovers 1-0 Viking Viking
     
    do 11 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Anderlecht Anderlecht 3-0 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
     
    do 11 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki 2-1 Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
     
    do 11 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Levski Sofia Levski Sofia 1-2 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
     
    do 11 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    Lech Poznan Lech Poznan 4-1 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
     
    do 11 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    Rapid Wien Rapid Wien 2-0 Neftçi Neftçi
     
    do 11 aug 20:45 3e kwalificatie League pad
    Saint Patrick's Athletic Saint Patrick's Athletic 0-2 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
     
    do 11 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Young Boys Young Boys 3-0 KuPS Kuopio KuPS Kuopio
     
    do 11 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 7-0 Dundee United Dundee United
     
    do 11 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Gil Vicente Gil Vicente 4-0 Riga FC Riga FC
     
    do 11 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Kisvarda Kisvarda 2-1 Molde Molde
     
    wo 17 aug 18:45 Play-offs League pad
    Djurgårdens Djurgårdens 3-0 APOEL APOEL
     
    do 18 aug 18:00 Play-offs League pad
    Raków Czestochowa Raków Czestochowa 2-1 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs Champions pad
    RFS RFS 2-2 Linfield Linfield
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs League pad
    CSKA-Sofia CSKA-Sofia 1-0 Basel Basel
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs League pad
    Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv 1-0 Nice Nice
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs League pad
    Young Boys Young Boys 0-1 Anderlecht Anderlecht
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs League pad
    Slovácko Slovácko 3-0 AIK AIK
     
    do 18 aug 19:00 Play-offs League pad
    Molde Molde 0-1 Wolfsberg Wolfsberg
     
    do 18 aug 19:30 Play-offs League pad
    Universitatea Craiova Universitatea Craiova 1-1 Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva
     
    do 18 aug 19:45 Play-offs League pad
    Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 1-1 Royal Antwerp Royal Antwerp
     
    do 18 aug 20:00 Play-offs Champions pad
    Zrinjski Zrinjski 1-0 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 18 aug 20:15 Play-offs Champions pad
    Maribor Maribor 0-0 CFR Cluj CFR Cluj
     
    do 18 aug 20:30 Play-offs Champions pad
    Lech Poznan Lech Poznan 2-0 Diddeleng Diddeleng
     
    do 18 aug 20:30 Play-offs League pad
    FCSB FCSB 1-2 Viking Viking
     
    do 18 aug 20:30 Play-offs League pad
    Köln Köln 1-2 Fehérvár Fehérvár
     
    do 18 aug 20:45 Play-offs League pad
    Villarreal Villarreal 4-2 Hajduk Split Hajduk Split
     
    do 18 aug 20:45 Play-offs League pad
    West Ham West Ham 3-1 Viborg Viborg
     
    do 18 aug 21:00 Play-offs Champions pad
    Shkupi Shkupi 1-2 Ballkani Ballkani
     
    do 18 aug 21:00 Play-offs League pad
    Fiorentina Fiorentina 2-1 FC Twente FC Twente
     
    do 18 aug 21:00 Play-offs League pad
    Vaduz Vaduz 1-1 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 18 aug 21:00 Play-offs League pad
    Partizan Partizan 4-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
     
    do 18 aug 21:00 Play-offs League pad
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4-0 Gil Vicente Gil Vicente
     
    di 23 aug 18:00 Play-offs League pad
    APOEL APOEL 3-2 Djurgårdens Djurgårdens
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs Champions pad
    CFR Cluj CFR Cluj 1-0 Maribor Maribor
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs League pad
    Basel Basel 2-0 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs League pad
    FC Twente FC Twente 0-0 Fiorentina Fiorentina
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs Champions pad
    Viking Viking 1-3 FCSB FCSB
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs League pad
    Slavia Praha Slavia Praha 2-0 Raków Czestochowa Raków Czestochowa
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs League pad
    Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva 1-1 Universitatea Craiova Universitatea Craiova
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs League pad
    Fehérvár Fehérvár 0-3 Köln Köln
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs League pad
    Viborg Viborg 0-3 West Ham West Ham
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs League pad
    AIK AIK 0-1 Slovácko Slovácko
     
    do 25 aug 19:00 Play-offs League pad
    Wolfsberg Wolfsberg 0-4 Molde Molde
     
    do 25 aug 20:00 Play-offs League pad
    Diddeleng Diddeleng 1-1 Lech Poznan Lech Poznan
     
    do 25 aug 20:00 Play-offs Champions pad
    Ballkani Ballkani 1-0 Shkupi Shkupi
     
    do 25 aug 20:00 Play-offs League pad
    Nice Nice 2-0 Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
     
    do 25 aug 20:00 Play-offs League pad
    Hamrun Spartans Hamrun Spartans 3-3 Partizan Partizan
     
    do 25 aug 20:00 Play-offs League pad
    Anderlecht Anderlecht 0-1 Young Boys Young Boys
     
    do 25 aug 20:30 Play-offs Champions pad
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 Zrinjski Zrinjski
     
    do 25 aug 20:45 Play-offs Champions pad
    Linfield Linfield 1-1 RFS RFS
     
    do 25 aug 20:45 Play-offs League pad
    Royal Antwerp Royal Antwerp 1-3 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir
     
    do 25 aug 21:00 Play-offs League pad
    Gil Vicente Gil Vicente 1-2 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 25 aug 21:00 Play-offs League pad
    Rapid Wien Rapid Wien 0-1 Vaduz Vaduz
     
    do 25 aug 21:00 Play-offs League pad
    Hajduk Split Hajduk Split 0-2 Villarreal Villarreal
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    Hearts Hearts 0-4 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule B
    Anderlecht Anderlecht 1-0 Silkeborg Silkeborg
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    Villarreal Villarreal 4-3 Lech Poznan Lech Poznan
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule D
    Slovácko Slovácko 3-3 Partizan Partizan
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Ballkani Ballkani 1-1 CFR Cluj CFR Cluj
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule A
    Fiorentina Fiorentina 1-1 RFS RFS
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule C
    Austria Wien Austria Wien 0-0 Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva
     
    do 08 sep 18:45 Groepsfase Poule D
    Nice Nice 1-1 Köln Köln
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Vaduz Vaduz 0-0 Apollon Limassol Apollon Limassol
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Molde Molde 0-0 Gent Gent
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Basel Basel 3-1 Pyunik Pyunik
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    West Ham West Ham 3-1 FCSB FCSB
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule E
    Dnipro-1 Dnipro-1 0-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule F
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0-0 Djurgårdens Djurgårdens
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule G
    Sivasspor Sivasspor 1-1 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 08 sep 21:00 Groepsfase Poule H
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 0-0 Zalgiris Zalgiris
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Apollon Limassol Apollon Limassol 1-3 Dnipro-1 Dnipro-1
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Djurgårdens Djurgårdens 3-2 Molde Molde
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Slavia Praha Slavia Praha 3-2 Ballkani Ballkani
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Zalgiris Zalgiris 0-1 Basel Basel
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4-1 Vaduz Vaduz
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Gent Gent 3-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    CFR Cluj CFR Cluj 0-1 Sivasspor Sivasspor
     
    do 15 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Pyunik Pyunik 2-0 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    RFS RFS 0-2 Hearts Hearts
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    FCSB FCSB 0-0 Anderlecht Anderlecht
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Lech Poznan Lech Poznan 4-1 Austria Wien Austria Wien
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Partizan Partizan 1-1 Nice Nice
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 3-0 Fiorentina Fiorentina
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Silkeborg Silkeborg 2-3 West Ham West Ham
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva 1-2 Villarreal Villarreal
     
    do 15 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Köln Köln 4-2 Slovácko Slovácko
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Anderlecht Anderlecht 18:45 West Ham West Ham
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Lech Poznan Lech Poznan 18:45 Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Slovácko Slovácko 18:45 Nice Nice
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Dnipro-1 Dnipro-1 18:45 Vaduz Vaduz
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Molde Molde 18:45 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule G
    Sivasspor Sivasspor 18:45 Ballkani Ballkani
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Pyunik Pyunik 18:45 Zalgiris Zalgiris
     
    do 06 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Silkeborg Silkeborg 18:45 FCSB FCSB
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Hearts Hearts 21:00 Fiorentina Fiorentina
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    RFS RFS 21:00 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Villarreal Villarreal 21:00 Austria Wien Austria Wien
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Köln Köln 21:00 Partizan Partizan
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 21:00 Apollon Limassol Apollon Limassol
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Gent Gent 21:00 Djurgårdens Djurgårdens
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Slavia Praha Slavia Praha 21:00 CFR Cluj CFR Cluj
     
    do 06 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Basel Basel 21:00 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 18:45 RFS RFS
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Austria Wien Austria Wien 18:45 Villarreal Villarreal
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Partizan Partizan 18:45 Köln Köln
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Apollon Limassol Apollon Limassol 18:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule F
    Djurgårdens Djurgårdens 18:45 Gent Gent
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule G
    CFR Cluj CFR Cluj 18:45 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 18:45 Basel Basel
     
    do 13 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Fiorentina Fiorentina 18:45 Hearts Hearts
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    FCSB FCSB 21:00 Silkeborg Silkeborg
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    West Ham West Ham 21:00 Anderlecht Anderlecht
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva 21:00 Lech Poznan Lech Poznan
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Nice Nice 21:00 Slovácko Slovácko
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Vaduz Vaduz 21:00 Dnipro-1 Dnipro-1
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 21:00 Molde Molde
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Ballkani Ballkani 21:00 Sivasspor Sivasspor
     
    do 13 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Zalgiris Zalgiris 21:00 Pyunik Pyunik
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Fiorentina Fiorentina 18:45 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Anderlecht Anderlecht 18:45 FCSB FCSB
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Villarreal Villarreal 18:45 Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Slovácko Slovácko 18:45 Köln Köln
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    Vaduz Vaduz 18:45 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Austria Wien Austria Wien 18:45 Lech Poznan Lech Poznan
     
    do 27 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Nice Nice 18:45 Partizan Partizan
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Molde Molde 21:00 Djurgårdens Djurgårdens
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Ballkani Ballkani 21:00 Slavia Praha Slavia Praha
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Basel Basel 21:00 Zalgiris Zalgiris
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule A
    Hearts Hearts 21:00 RFS RFS
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule B
    West Ham West Ham 21:00 Silkeborg Silkeborg
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Dnipro-1 Dnipro-1 21:00 Apollon Limassol Apollon Limassol
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 21:00 Gent Gent
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Sivasspor Sivasspor 21:00 CFR Cluj CFR Cluj
     
    do 27 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 21:00 Pyunik Pyunik
     
    do 03 nov 16:30 Groepsfase Poule A
    RFS RFS 16:30 Fiorentina Fiorentina
     
    do 03 nov 16:30 Groepsfase Poule A
    Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 16:30 Hearts Hearts
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Apollon Limassol Apollon Limassol 18:45 Vaduz Vaduz
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Djurgårdens Djurgårdens 18:45 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    Slavia Praha Slavia Praha 18:45 Sivasspor Sivasspor
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Zalgiris Zalgiris 18:45 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 18:45 Dnipro-1 Dnipro-1
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Gent Gent 18:45 Molde Molde
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    CFR Cluj CFR Cluj 18:45 Ballkani Ballkani
     
    do 03 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Pyunik Pyunik 18:45 Basel Basel
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    FCSB FCSB 21:00 West Ham West Ham
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Lech Poznan Lech Poznan 21:00 Villarreal Villarreal
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Partizan Partizan 21:00 Slovácko Slovácko
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Silkeborg Silkeborg 21:00 Anderlecht Anderlecht
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule C
    Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva 21:00 Austria Wien Austria Wien
     
    do 03 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Köln Köln 21:00 Nice Nice
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 16 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 23 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Nr. 2 groepsfase Nr. 2 groepsfase 21:00 Nr. 3 groepsfase UEL Nr. 3 groepsfase UEL
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 09 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 16 mrt 21:00 Achtste finale
    Nr. 1 groepsfase Nr. 1 groepsfase 21:00 Winnaar extra kwalificatie Winnaar extra kwalificatie
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 13 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 20 apr 21:00 Kwartfinale
    Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale 21:00 Winnaar achtste finale Winnaar achtste finale
     
    do 11 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    do 11 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    do 18 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    do 18 mei 21:00 Halve finale
    Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale 21:00 Winnaar kwartfinale Winnaar kwartfinale
     
    wo 07 jun 21:00 Finale
    Winnaar halve finale Winnaar halve finale 21:00 Winnaar halve finale Winnaar halve finale
     

    Speeldata Conference League 2022/23

    De kwalificatiewedstrijden worden gespeeld op de volgende data:

    • Eerste kwalificatieronde: 7 en 14 juli 2022
    • Tweede kwalificatieronde: 21 en 28 juli 2022
    • Derde kwalificatieronde: 4 en 11 augustus 2022
    • Play-offs: 18 en 25 augustus 2022

    De groepsfase van de Conference League 2022/23 wordt gespeelt op de volgende wedstrijddagen:

    • Wedstrijddag 1: 8 september 2022
    • Wedstrijddag 2: 15 september 2022
    • Wedstrijddag 3: 6 oktober 2022
    • Wedstrijddag 4: 13 oktober 2022
    • Wedstrijddag 5: 27 oktober 2022
    • Wedstrijddag 6: 3 november 2022

    De knockout fase staat gepland in 2023:

    • Knockout play-offs: 16 en 23 februari 2023
    • Achtste finale: 9 en 16 maart 2023
    • Kwartfinale: 13 en 20 april 2023
    • Halve finale: 11 en 18 mei 2023
    • Finale: 7 juni 2023

    Voorronde Conference League programma 2022/23

    Het programma van de voorronde van de Conference League 2022/23 is gesplitst in twee paden: het Champions Pad en het League Pad.

    Het League Pad bestaat uit drie voorronden, en het Champions Pad uit twee voorronden.

    De voorronde van beide paden wordt afgesloten met play-offs, waarin de teams het opnemen tegen afvallers uit de Europa League.

    De wedstrijden in de voorronde worden gespeeld volgens het knockout-systeem, waarbij elk team twee maal tegen de tegenstander speelt (thuis én uit). Het team dat de meeste doelpunten scoort, plaatst zich voor de volgende ronde.

    Groepsfase Conference League programma 2022/23

    Het programma van de groepsfase van de Conference League 2022/23 bestaat uit zes wedstrijddagen.

    In de groepsfase worden 32 teams ingedeeld in 8 groepen van 4 teams. Elk team speelt twee maal tegen drie tegenstanders, zowel een thuis- als een uitwedstrijd.

    Knock-out fase Conference League programma 2022/23

    Het programma van de knockout-fase van de Conference League 2022/23 bestaat uit play-offs, achtste finales, kwartfinales, halve finales en een finale.

    De 8 groepswinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor de achtste finales. De nummers twee in de groep spelen play-offs tegen de nummers drie uit de groepsfase van de Europa League voor vervolg in het programma van de Conference League.

    Datum gepubliceerd: 18-05-2022 | Datum bijgewerkt: 28-09-2022 | Auteur:

    Reageer op 'Conference League programma van juli 2022 tot juni 2023'


    2 reacties op 'Conference League programma van juli 2022 tot juni 2023'

    Hasko van Dalen

    Wat zijn de speeldata van knockout fase?

    Geplaatst op 17-02-2022 om 09:17
    Dico van Wijngaarden

    19.08: Feyenoord-Elsborg, de aanvangstijd staat hier op 21u00 maar op de eigen Feyenoord-website op 20u00.
    Welke tijd is correct ?

    Geplaatst op 13-08-2021 om 10:57

    Meer reacties tonen


    Deel 'Conference League programma van juli 2022 tot juni 2023'

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Conference League programma van 7 juli 2022 tot de finale op 7 juni 2023. De tijden van het programma zijn 18:45 en 21:00 uur.


    Over de auteur van 'Conference League programma van juli 2022 tot juni 2023'

    Patrick (auteur en webmaster)

    Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

    Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdate.

    BetCity