Conference League loting

Wanneer is de loting van de Conference League 2023/2024? Alles over de Conference League loting, zoals potindeling, clubs, reglementen en trekkingsuitslagen.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Wanneer is de loting van de Conference League 2023/2024?

    De datums van de loting van de Conference League 2023/2024 zijn als volgt:

    • Eerste kwalificatieronde: 20 juni 2023
    • Tweede kwalificatieronde: 21 juni 2023
    • Derde kwalificatieronde: 24 juli 2023
    • Play-offs: 7 augustus 2023
    • Groepsfase: 1 september 2023
    • Knock-out play-offs: 18 december 2023
    • Achtste finale: 23 februari 2024
    • Kwartfinale en halve finale: 15 maart 2024

    Loting kwartfinale, halve finale en finale Conference League

    Alles over de loting voor de kwartfinale, halve finale en finale van de Conference League. De loting vindt plaats op vrijdag 15 maart 2024.

    Uitslag loting kwartfinale, halve finale en finale Conference League 2023/2024

    De uitslag van de loting voor de kwartfinale, halve finale en finale van de Conference League 2023/2024 is als volgt.

    Kwartfinales

    Club Brugge vs PAOK
    Olympiacos vs Fenerbahçe
    Aston Villa vs LOSC Lille
    Viktoria Plzeň vs Fiorentina

    Halve finales

    Aston Villa / LOSC Lille vs Olympiacos / Fenerbahçe
    Viktoria Plzeň / Fiorentina vs Club Brugge / PAOK

    Procedure loting kwartfinale, halve finale en finale Conference League 2023/2024

    De procedure van de loting voor de kwartfinale van de Conference League is als volgt. Acht ballen bevatten de namen van de kwartfinalisten en worden in een grote kom door elkaar geschud. Het eerstgetrokken team speelt de eerste wedstrijd thuis tegen het tweede getrokken team. Deze procedure wordt gevolgd totdat alle ballen in de kom getrokken zijn en de wedstrijden van de kwartfinale bekend zijn.

    De procedure van de loting voor de halve finale van de Conference League is als volgt. Vier ballen bevatten de vier winnaars van de kwartfinales en worden in een grote kom door elkaar geschud. De winnaars zijn op dit moment nog niet bekend, dus zijn er vier briefjes met de tekst 'Winnaar van kwartfinale 1' t/m 'Winnaar van kwartfinale 4'. Het eerstgetrokken team speelt de eerste wedstrijd thuis tegen het tweede getrokken team. Deze procedure wordt gevolgd totdat alle ballen in de kom getrokken zijn en de wedstrijden van de halve finale bekend zijn.

    Teams uit hetzelfde land kunnen wel tegen elkaar loten. Ook kunnen teams uit dezelfde poule uit de groepsfase wel tegen elkaar loten.

    Er is een loting voor de finale van de Conference League om te bepalen welk team op papier thuis speelt.

    Loting kwartfinale, halve finale en finale Conference League
    Loting kwartfinale, halve finale en finale Conference League

    Loting achtste finale Conference League met Ajax Amsterdam

    Alles over de loting voor de achtste finale van de Conference League. De loting voor de achtste finale van de Conference League 2023/2024 vindt plaats op vrijdag 23 februari 2024.

    De loting omvat 16 teams: 8 groepswinnaars en 8 winnaars uit de knock-out play-offs.

    Uitslag loting achtste finale Conference League 2023/2024

    Ajax Amsterdam is tijdens de loting gekoppeld aan Aston Villa uit Engeland.

    Servette vs Viktoria Plzeň
    Ajax vs Aston Villa
    Molde vs Club Brugge
    Union SG vs Fenerbahçe
    Dinamo Zagreb vs PAOK
    Sturm Graz vs LOSC Lille
    Maccabi Haifa vs Fiorentina
    Olympiacos vs Maccabi Tel-Aviv

    Procedure loting achtste finale Conference League 2023/2024

    De groepswinnaars zijn geplaatst en de winnaars uit de knock-out play-offs zijn ongeplaatst. De geplaatste teams worden geloot tegen de ongeplaatste teams.

    Teams uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten.

    Potindeling loting achtste finale Conference League 2023/2024

    Geplaatst

    • Aston Villa Aston Villa
    • Club Brugge Club Brugge
    • Fenerbahçe Fenerbahçe
    • Fiorentina Fiorentina
    • LOSC Lille LOSC Lille
    • Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
    • PAOK PAOK
    • Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň

    Ongeplaatst

    • Ajax Ajax Amsterdam
    • Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
    • Maccabi Haifa Maccabi Haifa
    • Molde Molde
    • Olympiacos Olympiacos
    • Servette Servette
    • Sturm Graz Sturm Graz
    • Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
    Loting achtste finale Conference League
    Loting achtste finale Conference League

    Loting knock-out play-offs Conference League met Ajax Amsterdam

    Alles over de loting voor de knock-out play-offs van de Conference League. De loting voor de knock-out play-offs van de Conference League 2023/2024 vindt plaats op maandag 18 december 2023.

    De loting omvat 16 teams: 8 nummers twee uit de groepsfase en 8 nummers drie uit de groepsfase van de Europa League. De winnaars van deze play-offs gaan naar de achtste finale, waar ze het opnemen tegen de 8 groepswinnaars.

    Ajax stroomt als nummer drie uit de groepsfase van de UEL in deze play-offs in.

    Uitslag loting knock-out play-offs Conference League 2023/2024

    Ajax speelt als nummer 3 uit groep B van de UCL tegen de nummer 2 van groep D Bodo/Glimt.

    Sturm Graz (AUT) vs Slovan Bratislava (SVK)
    Servette (SUI) vs Ludogorets (BUL)
    Union SG (BEL) vs Eintracht Frankfurt (GER)
    Real Betis (ESP) vs Dinamo Zagreb (CRO)
    Olympiacos (GRE) vs Ferencváros (HUN)
    Ajax (NED) vs Bodø/Glimt (NOR)
    Molde (NOR) vs Legia Warsaw (POL)
    Maccabi Haifa (ISR) vs Gent (BEL)

    Procedure loting knock-out play-offs Conference League 2023/2024

    De nummers twee uit de groepsfase zijn geplaatst en de nummers drie uit de groepsfase van de Europa League zijn ongeplaatst. De geplaatste teams worden geloot tegen de ongeplaatste teams.

    Teams uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten.

    Potindeling loting knock-out play-offs Conference League 2023/2024

    Geplaatst

    • Bodø Glimt Bodø Glimt
    • GNK Dinamo GNK Dinamo
    • Ferencváros Ferencváros
    • Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
    • Gent Gent
    • Legia Warsaw Legia Warsaw
    • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    • Slovan Bratislava Slovan Bratislava

    Ongeplaatst

    • Ajax Ajax
    • Maccabi Haifa Maccabi Haifa
    • Molde Molde
    • Olympiacos Olympiacos
    • Real Betis Real Betis
    • Servette Servette
    • Sturm Graz Sturm Graz
    • Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
    Loting knock-out play-offs Conference League
    Loting knock-out play-offs Conference League

    Loting groepsfase Conference League met AZ Alkmaar

    Alles over de loting voor de groepsfase van de Conference League. De loting voor de groepsfase van de Conference League 2023/2024 vindt plaats op vrijdag 1 september 2023.

    De loting omvat 32 teams: 22 winnaars van de play-offs en 10 verliezers van de Europa League play-offs.

    AZ Alkmaar en FC Twente speelden play-offs voor een plaats in de groepsfase. AZ Alkmaar heeft via een strafschoppenserie Brann achter zich gehouden, terwijl FC Twente is uitgeschakeld door Fenerbahce.

    Uitslag loting groepsfase Conference League 2023/2024

    Groep A

    • LOSC Lille LOSC Lille
    • Slovan Bratislava Slovan Bratislava
    • Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
    • KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík

    Groep B

    • Gent Gent
    • Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
    • Zorya Luhansk Zorya Luhansk
    • Breidablik Breidablik

    Groep C

    • GNK Dinamo GNK Dinamo
    • Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
    • Astana Astana
    • Ballkani Ballkani

    Groep D

    • Club Brugge Club Brugge
    • Bodø Glimt Bodø Glimt
    • Beşiktaş Beşiktaş
    • Lugano Lugano

    Groep E

    • AZ Alkmaar AZ Alkmaar
    • Aston Villa Aston Villa
    • Legia Warsaw Legia Warsaw
    • Zrinjski Zrinjski

    Groep F

    • Ferencváros Ferencváros
    • Fiorentina Fiorentina
    • Genk Genk
    • Čukarički Čukarički

    Groep G

    • Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
    • PAOK PAOK
    • HJK Helsinki HJK Helsinki
    • Aberdeen Aberdeen

    Groep H

    • Fenerbahçe Fenerbahçe
    • Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
    • Spartak Trnava Spartak Trnava
    • Nordsjælland Nordsjælland

    Voorwaarden loting groepsfase Conference League 2023/2024

    Het doel van de loting voor de groepsfase is om de 32 clubs in 8 groepen van 4 teams te verdelen. De groepen krijgen de letters A tot en met H.

    Clubs uit hetzelfde land mogen niet in dezelfde groep worden geloot.

    In het geval van landen met twee clubs in de groepsfase worden deze clubs gekoppeld, zodat hun wedstrijden op verschillende tijdstippen beginnen. Bij landen met drie clubs worden slechts twee clubs gekoppeld.

    In het geval van landen met één club in de groepsfase van de Conference League en één club in de groepsfase van de Europa League, zullen deze clubs ook worden gekoppeld, zodat hun wedstrijden op verschillende tijdstippen beginnen.

    In het geval van landen met één club in de groepsfase van de Conference League en drie clubs in de groepsfase van de Europa League, wordt de ongepaarde Europa League-club gekoppeld aan de club in de groepsfase van de Conference League.

    In het geval van landen met drie club in de groepsfase van de Conference League en één club in de groepsfase van de Europa League, wordt de ongepaarde Conference League-club gekoppeld aan de club in de groepsfase van de Europa League.

    Al deze combinaties zullen gebaseerd zijn op tv-publiek.

    In principe speelt elk team drie wedstrijden om 16:30 uur of 18.45 uur en drie wedstrijden om 21.00 uur.

    Elke club speelt één thuis- en één uitwedstrijd tegen elke andere club in zijn groep. Een club speelt niet meer dan twee thuis- of twee uitwedstrijden op rij en elke club speelt op de eerste twee en de laatste twee speeldagen één thuiswedstrijd en één uitwedstrijd.

    Clubs uit Scandinavische landen zullen op speeldag 6 afwezig zijn. Maximaal twee clubs per groep zullen daarom locaties hebben die zijn blootgesteld aan strenge winterse omstandigheden en/of geen faciliteiten kunnen garanderen die geschikt zijn voor gebruik in zware weersomstandigheden.

    Procedure loting groepsfase Conference League 2023/2024

    Voor de loting voor de groepsfase worden de 32 clubs ingedeeld in vier potten van acht teams, in overeenstemming met de ranglijst van de clubcoëfficiënten die aan het begin van het seizoen is vastgesteld. Pot 1 omvat de acht beste clubs op de ranglijst van clubcoëfficiënten, pot 2 de volgende acht clubs op de ranglijst, enzovoort voor de potten 3 en 4.

    Om ervoor te zorgen dat gekoppelde clubs uit hetzelfde land op verschillende tijdstippen aftrappen worden de acht groepen onderscheiden op kleur: de groepen A t/m D zijn rood en de groepen E t/m H zijn blauw. Als een gepaarde club is getrokken in één van de kleuren, dan is het andere gepaarde team automatisch toegewezen aan één van de groepen in de andere kleur. De wedstrijden in de rode groep worden niet gelijktijdig met de wedstrijden in de blauwe groep gespeeld.

    Er wordt willekeurig een bal uit pot 1 getrokken en deze wordt geopend met de naam van het getrokken team erop. Dit team wordt in de eerste beschikbare groep geplaatst in alfabetische volgorde van A tot en met H, zoals aangegeven door de computer. Deze procedure wordt vervolgens herhaald voor alle resterende clubs in pot 1.

    Als het getrokken team bijvoorbeeld alle groepsopties van A tot en met H beschikbaar heeft, wordt het automatisch toegewezen aan Groep A. Als het getrokken team drie opties beschikbaar heeft, bijvoorbeeld van E tot G, wordt het automatisch toegewezen aan Groep E. Als het getrokken team twee opties beschikbaar heeft, bijvoorbeeld C of H, wordt het automatisch toegewezen aan Groep C, enzovoort.

    Houd er rekening mee dat de beschikbare opties voor een team niet alleen afhankelijk zijn van de eigen eigenschappen van het team en die van de reeds geloote clubs, maar ook van de eigenschappen van de andere clubs die nog moeten worden geloot. Dit wordt mogelijk gemaakt door computerberekeningen, die nodig zijn om op alle mogelijke scenario's te anticiperen en eventuele impasses te voorkomen.

    Wanneer alle clubs uit pot 1 willekeurig zijn getrokken en aan de verschillende groepen zijn toegewezen, wordt de procedure herhaald voor de clubs uit pot 2, 3 en 4, in die volgorde.

    Potindeling loting groepsfase Conference League 2023/2024

    Pot 1

    Eintracht Frankfurt (GER)
    GNK Dinamo (CRO)
    Club Brugge (BEL) - koppel UEL M
    AZ Alkmaar (NED) - koppel UEL C
    KAA Gent (BEL) - koppel T
    Fenerbahçe SK (TUR) - koppel U
    LOSC Lille (FRA) - koppel UEL O
    Ferencvárosi TC (HUN)

    Pot 2

    PAOK FC (GRE) - koppel UEL P
    ŠK Slovan Bratislava (SVK) - koppel V
    Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) - koppel UEL N
    FC Viktoria Plzeň (CZE)
    Aston Villa FC (ENG) - koppel UEL L
    PFC Ludogorets 1945 (BUL)
    ACF Fiorentina (ITA)
    FK Bodø/Glimt (NOR) - koppel UEL K

    Pot 3

    KRC Genk (BEL) - koppel T
    FC Zorya Luhansk (UKR)
    FC Astana (KAZ)
    Beşiktaş JK (TUR) - koppel U
    HJK Helsinki (FIN)
    Legia Warszawa (POL) - koppel UEL S
    FC Spartak Trnava (SVK) - koppel V
    NK Olimpija Ljubljana (SVN)

    Pot 4

    HŠK Zrinjski (BIH)
    KÍ Klaksvík (FRO)
    Aberdeen FC (SCO) - koppel UEL F
    FK Čukarički (SRB) - koppel UEL Q
    FC Lugano (SUI) - koppel UEL R
    Breidablik (ISL)
    FC Nordsjælland (DEN)
    FC Ballkani (KOS)

    Loting groepsfase Conference League
    Loting groepsfase Conference League

    Loting play-offs Conference League met AZ Alkmaar en FC Twente

    Alles over de loting voor de play-offs van de Conference League. De loting voor de play-offronde van de Conference League 2023/2024 vond plaats op maandag 7 augustus 2023.

    Als FC Twente weet te winnen van Riga FC in de derde kwalificatieronde, dan treft het de winnaar van de wedstrijd Fenerbahce - NK Maribor.

    Mocht AZ Alkmaar in de derde kwalificatieronde voorbij FC Santa Coloma weten te komen, dan komen ze de winnaar van FC Arouca - SK Brann tegen op hun pad richting de groepsfase.

    Uitslag loting play-offs Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    FC Ballkani (KOS) / Lincoln Red Imps FC (GIB) vs FC Sheriff Tiraspol (MDA) / FC BATE Borisov (BLR)
    FK Žalgiris Vilnius (LTU) / BK Häcken (SWE) vs Hamrun Spartans FC (MLT) / Ferencvárosi TC (HUN)
    FC Struga (MKD) / FC Swift Hesper (LUX) vs HŠK Zrinjski (BIH) / Breidablik (ISL)
    FCV Farul Constanța (ROU) / FC Flora Tallinn (EST) vs Qarabağ FK (AZE) / HJK Helsinki (FIN)
    FC Astana (KAZ) / PFC Ludogorets 1945 (BUL) vs Valmiera FC (LVA) / FK Partizani (ALB)

    League Pad

    Hapoel Beer-Sheva FC (ISR) / PFC Levski Sofia (BUL) vs Eintracht Frankfurt (GER)
    FC Dila Gori (GEO) / APOEL FC (CYP) vs KAA Gent (BEL) / MKS Pogoń Szczecin (POL)
    KKS Lech Poznań (POL) / FC Spartak Trnava (SVK) vs SK Slavia Praha (CZE) / SC Dnipro-1 (UKR)

    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU) / FC Aktobe (KAZ) vs FK Bodø/Glimt (NOR) / FC Pyunik (ARM)
    FC Tobol Kostanay (KAZ) / Derry City FC (IRL) vs FC Viktoria Plzeň (CZE) / Gzira United FC (MLT)
    Hibernian FC (SCO) / FC Luzern (SUI) vs Aston Villa FC (ENG)

    Omonoia FC (CYP) / FC Midtjylland (DEN) vs Legia Warszawa (POL) / FK Austria Wien (AUT)
    LOSC Lille (FRA) vs B36 Tórshavn (FRO) / HNK Rijeka (CRO)
    Olympiacos FC (GRE) / KRC Genk (BEL) vs Adana Demirspor (TUR) / NK Osijek (CRO)

    Fenerbahçe SK (TUR) / NK Maribor (SVN) vs FC Twente (NED) / Riga FC (LVA)
    Aris Thessaloniki FC (GRE) / FC Dynamo Kyiv (UKR) vs Beşiktaş JK (TUR) / Neftçi PFK (AZE)
    FC Santa Coloma (AND) / AZ Alkmaar (NED) vs FC Arouca (POR) / SK Brann (NOR)

    SK Rapid Wien (AUT) / Debreceni VSC (HUN) vs ACF Fiorentina (ITA)
    Rosenborg BK (NOR) / Heart of Midlothian FC (SCO) vs HNK Hajduk Split (CRO) / PAOK FC (GRE)
    Fotbal Club FCSB (ROU) / FC Nordsjælland (DEN) vs Sabah (AZE) / FK Partizan (SRB)
    CA Osasuna (ESP) vs Club Brugge (BEL) / KA Akureyri (ISL)
    AEK Larnaca FC (CYP) / Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) vs NK Celje (SVN) / FC Neman Grodno (BLR)

    Voorwaarden loting play-offs Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    De UEFA heeft groepen gevormd en clubs geplaatste voor de trekking van de play-off-loting op basis van hun beginfase in de competitie. De clubs die instromen uit de derde kwalificatieronde van de Europa League worden geplaatst boven de clubs die doorgaan uit de derde kwalificatieronde van het Conference League (Champions Pad).

    De 10 teams (5 winnaars van de derde kwalificatieronde (Champions Pad) en 5 verliezers uit de derde kwalificatieronde van de Europa League (Champions Pad)) zijn verdeeld in een groep van vier teams en een groep van zes teams. Binnen elk van de twee groepen zijn de teams verdeeld in een gelijk aantal geplaatste en niet-geplaatste teams.

    Teams uit Kosovo en Bosnië-Herzegovina kunnen niet tegen elkaar worden geloot.

    League Pad

    De UEFA heeft groepen gevormd en clubs geplaatste voor de trekking van de play-off-loting op basis van de clubranglijst die aan het begin van het seizoen is opgesteld.

    De 34 teams (5 die instromen, 27 winnaars van de derde kwalificatieronde (League Pad) en 2 verliezers van de derde kwalificatieronde van de Europa League (League Pad)) zijn verdeeld in drie groepen van acht teams (groep 1 t/m 3) en een groep van tien teams (groep 4).

    Binnen elk van de vier groepen zijn de teams verdeeld in een gelijk aantal geplaatste en niet-geplaatste teams.

    Teams uit hetzelfde land mogen niet tegen elkaar worden geloot.

    Als een club in een wedstrijd van de derde kwalificatieronde een coëfficiënt heeft die recht geeft op plaatsing voor de play-off-trekking, wordt de winnaar van die wedstrijd automatisch geplaatst voor de trekking.

    Procedure loting play-offs Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    Beginnend met groep 1, worden drie kommen voorbereid voor de trekking, waarbij de ballen de geplaatste en niet-geplaatste teams van de groep vertegenwoordigen die in de corresponderende gemarkeerde kommen worden geplaatst.

    Uit elke kom wordt één bal genomen en in de derde lege centrale kom geplaatst, waar ze worden geschud. Het eerste team dat uit deze schaal wordt getrokken, speelt hun eerste wedstrijd thuis tegen het tweede team dat is getrokken.

    Dezelfde procedure wordt uitgevoerd met de resterende ballen om alle paren voor groep 1 te voltooien. De procedure wordt vervolgens herhaald om de koppelingen voor groep 2 te bepalen.

    League Pad

    Groepen 1 t/m 3

    Alle clubs in elk van de drie groepen krijgen willekeurig een nummer toegewezen: 1 tot 4 voor de geplaatste teams en 5 tot 8 voor de niet-geplaatste teams.

    Er worden kommen bowls klaargemaakt voor de trekking, waarbij de ballen met de nummers voor de geplaatste en niet-geplaatste teams voor groep 1 tot en met 3 in de overeenkomstig gemarkeerde kommen worden geplaatst.

    Uit elk van die kommen wordt één bal genomen en in de derde lege centrale kom geplaatst, waar ze worden geschud. Het nummer dat wordt weergegeven van de eerste bal die uit deze kom wordt getrokken, geeft de thuisteams aan van het eerste paar van alle drie de groepen, en zij zullen spelen tegen de teams die worden aangegeven door het nummer van de bal die als tweede uit deze kom wordt getrokken.

    Als de eerste getrokken bal bijvoorbeeld het nummer 2 bevat en de tweede het nummer 8, zullen de clubs die de nummers 2 en 8 in elk van de drie groepen hebben gekregen tegen elkaar spelen. De eerste getrokken bal, hier met het nummer 2, geeft de thuisploeg aan voor de heenwedstrijd in alle drie de gelijke standen.

    Dezelfde procedure wordt uitgevoerd met de resterende ballen om de paren van deze drie groepen te voltooien.

    Groep 4

    De procedure voor deze groep is precies hetzelfde als hierboven, met als enige verschil dat de geplaatste teams de nummers 1 tot en met 5 krijgen en de niet-geplaatste teams de nummers 6 tot en met 10.

    Potindeling loting play-offs Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    Groep 1

    Wedstrijd 1: FK Žalgiris Vilnius (LTU) / BK Häcken (SWE)
    Wedstrijd 2: FC Sheriff Tiraspol (MDA) / FC BATE Borisov (BLR)
    Winnaars van wedstrijd 1: Hamrun Spartans FC (MLT) / Ferencvárosi TC (HUN)
    Winnaars van wedstrijd 2: FC Ballkani (KOS) / Lincoln Red Imps FC (GIB)

    Groep 2

    Wedstrijd 3 : HŠK Zrinjski (BIH) / Breidablik (ISL)
    Wedstrijd 4 : Qarabağ FK (AZE) / HJK Helsinki (FIN)
    Wedstrijd 5 : FC Astana (KAZ) / PFC Ludogorets 1945 (BUL)
    Winnaars van wedstrijd 3 : Valmiera FC ( LVA) / FK Partizani (ALB)
    Winnaars van wedstrijd 4 : FCV Farul Constanța (ROU) / FC Flora Tallinn (EST)
    Winnaars van wedstrijd 5 : FC Struga (MKD) / FC Swift Hesper (LUX)

    League Pad

    Groep 1

    1: Eintracht Frankfurt (GER)
    2: Fenerbahçe SK (TUR) / NK Maribor (SVN)
    3: Omonoia FC (CYP) / FC Midtjylland (DEN)
    4: FK Bodø/Glimt (NOR) / FC Pyunik (ARM)
    5: Hapoel Beer-Sheva FC (ISR) / PFC Levski Sofia (BUL)
    6: FC Twente (NED) / Riga FC (LVA)
    7: Legia Warszawa (POL) / FK Austria Wien (AUT)
    8: Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU) / FC Aktobe (KAZ)

    Groep 2

    1: KAA Gent (BEL) / MKS Pogoń Szczecin (POL)
    2: Aris Thessaloniki FC (GRE) / FC Dynamo Kyiv (UKR)
    3: LOSC Lille (FRA)
    4: FC Viktoria Pilsen (CZE) / Gzira United FC (MLT )
    5: FC Dila Gori (GEO) / APOEL FC (CYP)
    6: Beşiktaş JK (TUR) / Neftçi PFK (AZE)
    7: B36 Tórshavn (FRO) / HNK Rijeka (CRO)
    8: FC Tobol Kostanay (KAZ) / Derry City FC (IRL)

    Groep 3

    1: SK Slavia Praha (CZE) / SC Dnipro-1 (UKR)
    2: FC Santa Coloma (EN) / AZ Alkmaar (NED)
    3: Olympiacos FC (GRE) / KRC Genk (BEL)
    4: Aston Villa FC (ENG )
    5: KKS Lech Poznań (POL) / FC Spartak Trnava (SVK)
    6: FC Arouca (POR) / SK Brann (NOR)
    7: Adana Demirspor (TUR) / NK Osijek (CRO)
    8: Hibernian FC (SCO) / FC Luzern (SUI)

    Groep 4

    1: Club Brugge (BEL) / KA Akureyri (ISL)
    2: Sabah (AZE) / FK Partizan (SRB)
    3: HNK Hajduk Split (CRO) / PAOK FC (GRE)
    4: AEK Larnaca FC (CYP) / Maccabi Tel -Aviv FC (ISR)
    5: ACF Fiorentina (ITA)
    6: CA Osasuna (ESP)
    7: SK Rapid Wien (AUT) / Debreceni VSC (HUN)
    8: Fotbal Club FCSB (ROU) / FC Nordsjælland (DEN)
    9: Rosenborg BK (NOR) / Heart of Midlothian FC (SCO)
    10: NK Celje (SVN) / FC Neman Grodno (BLR)

    Loting play-offs Conference League
    Loting play-offs Conference League

    Loting 3e kwalificatie Conference League met AZ Alkmaar en FC Twente

    Alles over de loting voor de 3e kwalificatie van de Conference League. De loting voor de derde kwalificatieronde van de Conference League 2023/2024 vond plaats op maandag 24 juli 2023.

    AZ Alkmaar treft de winnaar van de wedstrijd tussen Sutjeska (Montenegro) en FC Santa Coloma (Andorra).

    FC Twente heeft geloot tegen de winnaar van de wedstrijd Kecskeméti (Hongarije) en Riga FC (Letland), maar moet daarvoor zelf eerst afrekenen met Hammarby uit Zweden in de tweede kwalificatieronde.

    Uitslag loting derde kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    Dit zijn de 2 verliezers uit de eerste kwalificatieronde van de Champions League (Champions Pad) en 8 winnaars uit de tweede kwalificatieronde.

    Groep 1

    Hamrun Spartans FC (MLT) / FC Dinamo Tbilisi (GEO) vs Ferencvárosi TC (HUN) / Shamrock Rovers FC (IRL)
    FCV Farul Constanța (ROU) / FC Urartu (ARM) vs FC Flora Tallinn (EST)
    SP Tre Penne (SMR) / Valmiera FC (LVA) vs Atlètic Club d'Escaldes (AND) / FK Partizani (ALB)

    Groep 2

    Ballkani (KOS) / Larne FC (NIR) vs Lincoln Red Imps FC (GIB)
    FC Struga (MKD) / FK Budućnost Podgorica (MNE) vs The New Saints FC (WAL) / FC Swift Hesper (LUX)

    League pad

    Dit zijn de 3 bekerwinnaars van de landen 17 t/m 19, 5 nummers drie van de competitie van de landen 7 t/m 12 (m.u.v. Rusland), 1 nummer vier van de competitie van land 6, en de 45 winnaars van de tweede kwalificatieronde.

    Groep 1

    FC Torpedo-Belaz Zhodino (BLR) / AEK Larnaca FC (CYP) vs Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) / FC Petrocub-Hincesti (MDA)
    FC RFS (LVA) / Sabah (AZE) vs FK Partizan (SRB)
    PFC CSKA-Sofia (BUL) / Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU) vs FC Torpedo Kutaisi (GEO) / FC Aktobe (KAZ)
    SK Rapid Wien (AUT) vs Alashkert FC (ARM) / Debreceni VSC (HUN)

    Groep 2

    HNK Hajduk Split (CRO) vs PAOK FC (GRE) / Beitar Jerusalem FC (ISR)
    FK Sutjeska (MNE) / FC Santa Coloma (AND) vs AZ Alkmaar (NED)
    NK Celje (SVN) / Vitória SC (POR) vs Balzan FC (MLT) / FC Neman Grodno (BLR)
    Beşiktaş JK (TUR) / KF Tirana (ALB) vs FK Željezničar (BIH) / Neftçi PFK (AZE)

    Groep 3

    Gabala SC (AZE) / Omonoia FC (CYP) vs FC Midtjylland (DEN) / FC Progrès Niederkorn (LUX)
    Ararat-Armenia FC (ARM) / Aris Thessaloniki FC (GRE) vs FC Dynamo Kyiv (UKR)
    FC Ordabasy Shymkent (KAZ) / Legia Warszawa (POL) vs FK Austria Wien (AUT) / FK Borac Banja Luka (BIH)
    Hapoel Beer-Sheva FC (ISR) / Panevezys (LTU) vs FC Shkupi 1927 (MKD) / PFC Levski Sofia (BUL)

    Groep 4

    Hibernian FC (SCO) / Inter Club d'Escaldes (AND) vs Djurgårdens IF (SWE) / FC Luzern (SUI)
    FC Viktoria Plzeň (CZE) / FC Drita (KOS) vs Gzira United FC (MLT) / F91 Diddeleng (LUX)
    FC Arouca (POR) vs SK Brann (NOR)
    KAA Gent (BEL) / MŠK Žilina (SVK) vs Linfield FC (NIR) / MKS Pogoń Szczecin (POL)
    CFR 1907 Cluj (ROU) / Adana Demirspor (TUR) vs NK Osijek (CRO) / ZTE FC (HUN)

    Groep 5

    B36 Tórshavn (FRO) / Haverfordwest County AFC (WAL) vs HNK Rijeka (CRO) / KF Dukagjini (KOS)
    FC Twente (NED) / Hammarby Fotboll (SWE) vs Kecskeméti TE (HUN) / Riga FC (LVA)
    Crusaders FC (NIR) / Rosenborg BK (NOR) vs Heart of Midlothian FC (SCO)
    Fenerbahçe SK (TUR) / FC Zimbru Chisinau (MDA) vs FC Differdange 03 (LUX) / NK Maribor (SVN)
    Club Brugge (BEL) / AGF Aarhus (DEN) vs KA Akureyri (ISL) / Dundalk FC (IRL)

    Groep 6

    FC Vorskla Poltava (UKR) / FC Dila Gori (GEO) vs APOEL FC (CYP) / FK Vojvodina (SRB)
    KKS Lech Poznań (POL) / FK Kauno Žalgiris (LTU) vs FK Auda (LVA) / FC Spartak Trnava (SVK)
    FC CSKA 1948 (BUL) / Fotbal Club FCSB (ROU) vs FC Nordsjælland (DEN)
    FC Basel 1893 (SUI) / FC Tobol Kostanay (KAZ) vs Derry City FC (IRL) / KuPS Kuopio (FIN)
    FK Bodø/Glimt (NOR) / Bohemians Praha 1905 (CZE) vs Kalmar FF (SWE) / FC Pyunik (ARM)

    Voorwaarden loting derde kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    Er zijn geen teams geplaatst.

    De 10 teams (2 verliezers uit de eerste kwalificatieronde van de Champions League (Champions Pad) en 8 winnaars uit de tweede kwalificatieronde (Champions Pad)) zijn verdeeld in een groep van één team en vijf paren (groep 1) en een groep van één team en drie paren (groep 2).

    Er wordt een open loting gehouden om de paren te bepalen.

    League Pad

    De UEFA heeft groepen gevormd en clubs geplaatst voor de trekking van de derde kwalificatieronde op basis van de clubranglijst die aan het begin van het seizoen is opgesteld.

    De 54 teams (9 die instromen en de 45 winnaars van de tweede kwalificatieronde (League Pad)) zijn verdeeld in drie groepen van acht teams (groepen 1 t/m 3) en drie groepen van tien teams (groepen 4 t/m 6).

    Binnen elk van de zes groepen zijn de teams verdeeld in een gelijk aantal geplaatste en niet-geplaatste teams (27 geplaatste teams en 27 niet-geplaatste teams in totaal).

    Teams uit hetzelfde land mogen niet tegen elkaar worden geloot.

    Als een club in een wedstrijd van de tweede kwalificatieronde een coëfficiënt heeft die recht geeft op plaatsing voor de trekking van de derde kwalificatieronde, wordt de winnaar van die wedstrijd automatisch geplaatst voor de trekking.

    Procedure loting derde kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    Er is een kom klaargemaakt om elke groep te trekken.

    Vanaf groep 1 worden twee ballen uit de pot getrokken om het eerste paar te bepalen. De eerste getrokken bal vertegenwoordigt het thuisteam van de eerste wedstrijd en de tweede bal het uitteam.

    Dezelfde procedure wordt uitgevoerd met de resterende ballen om alle paren voor groep 1 te voltooien. Dezelfde procedure wordt vervolgens herhaald om de paren voor groep 2 te bepalen.

    League Pad

    Groepen 1 t/m 3

    Elke club in de drie groepen krijgt willekeurig een nummer toegewezen: 1 tot 4 voor de geplaatste teams en 5 tot 8 voor de niet-geplaatste teams.

    Er worden drie kommen klaargemaakt voor de trekking, waarbij de ballen met de nummers voor de geplaatste en niet-geplaatste teams in de overeenkomstig gemarkeerde kommen worden geplaatst.

    Uit elk van die kommen wordt één bal genomen en in de derde lege centrale kom geplaatst, waar ze worden geschud en opnieuw getrokken. Het nummer dat wordt weergegeven van de eerste bal die vervolgens uit deze kom wordt getrokken, geeft de thuisteams aan van het eerste paar van alle drie de groepen, en zij zullen spelen tegen de teams die worden aangegeven door het nummer van de bal die als tweede uit deze kom wordt getrokken.

    Als de eerste getrokken bal bijvoorbeeld het nummer 2 bevat en de tweede het nummer 8, zullen de clubs die de nummers 2 en 8 in elk van de drie groepen hebben gekregen tegen elkaar spelen. De eerste getrokken bal, hier met het nummer 2, geeft de thuisploeg aan voor de heenwedstrijd in alle drie de gelijke standen.

    Dezelfde procedure wordt uitgevoerd met de resterende ballen om de paren te voltooien.

    Groepen 4 t/m 6

    De procedure voor deze drie groepen is precies hetzelfde als hierboven, met als enige verschil dat de geplaatste teams de nummers 1 tot en met 5 krijgen en de niet-geplaatste teams de nummers 6 tot en met 10.

    Potindeling loting derde kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    Groep 1

    FC Flora Tallinn (EST)
    Winnaar 1: SP Tre Penne (SMR) / Valmiera FC (LVA)
    Winnaar 2: Hamrun Spartans FC (MLT) / FC Dinamo Tbilisi (GEO)
    Winnaar 3: Ferencvárosi TC (HUN) / Shamrock Rovers FC (IRL)
    Winnaar 4: Atlètic Club d'Escaldes (AND) / FK Partizani (ALB)
    Winnaar 5: FCV Farul Constanța (ROU) / FC Urartu (ARM)

    Groep 2

    Lincoln Red Imps FC (GIB)
    Winnaar 6: The New Saints FC (WAL) / FC Swift Hesper (LUX)
    Winnaar 7: FC Struga (MKD) / FK Budućnost Podgorica (MNE)
    Winnaar 8: Ballkani (KOS) / Larne FC (NIR)

    League Pad

    Groep 1

    Geplaatst
    1 FK Partizan (SRB)
    2 Maccabi Tel-Aviv FC (ISR) / FC Petrocub-Hincesti (MDA)
    3 SK Rapid Wien (AUT)
    4 PFC CSKA-Sofia (BUL) / Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU)

    Ongeplaatst
    5 FC Torpedo-Belaz Zhodino (BLR) / AEK Larnaca FC (CYP)
    6 Alashkert FC (ARM) / Debreceni VSC (HUN)
    7 FC RFS (LVA) / Sabah (AZE)
    8 FC Torpedo Kutaisi (GEO) / FC Aktobe (KAZ)

    Groep 2

    Geplaatst
    1 AZ Alkmaar (NED)
    2 PAOK FC (GRE) / Beitar Jerusalem FC (ISR)
    3 Beşiktaş JK (TUR) / KF Tirana (ALB)
    4 NK Celje (SVN) / Vitória SC (POR)

    Ongeplaatst
    5 HNK Hajduk Split (CRO)
    6 FK Željezničar (BIH) / Neftçi PFK (AZE)
    7 FK Sutjeska (MNE) / FC Santa Coloma (AND)
    8 Balzan FC (MLT) / FC Neman Grodno (BLR)

    Groep 3

    Geplaatst
    1 FC Dynamo Kyiv (UKR)
    2 FC Midtjylland (DEN) / FC Progrès Niederkorn (LUX)
    3 Hapoel Beer-Sheva FC (ISR) / Panevezys (LTU)
    4 FC Ordabasy Shymkent (KAZ) / Legia Warszawa (POL)

    Ongeplaatst
    5 Gabala SC (AZE) / Omonoia FC (CYP)
    6 FC Shkupi 1927 (MKD) / PFC Levski Sofia (BUL)
    7 Ararat-Armenia FC (ARM) / Aris Thessaloniki FC (GRE)
    8 FK Austria Wien (AUT) / FK Borac Banja Luka (BIH)

    Groep 4

    Geplaatst
    1 KAA Gent (BEL) / MŠK Žilina (SVK)
    2 CFR 1907 Cluj (ROU) / Adana Demirspor (TUR)
    3 FC Viktoria Pilsen (CZE) / FC Drita (KOS)
    4 Djurgårdens IF (SWE) / FC Luzern (SUI)
    5 FC Arouca (POR)

    Ongeplaatst
    6 Gzira United FC (MLT) / F91 Diddeleng (LUX)
    7 Linfield FC (NIR) / MKS Pogoń Szczecin (POL)
    8 NK Osijek (CRO) / ZTE FC (HUN)
    9 Hibernian FC (SCO) / Inter Club d'Escaldes (AND)
    10 SK Brann (NOR)

    Groep 5

    Geplaatst
    1 Fenerbahçe SK (TUR) / FC Zimbru Chisinau (MDA)
    2 Club Brugge (BEL) / AGF Aarhus (DEN)
    3 FC Twente (NED) / Hammarby Fotboll (SWE)
    4 HNK Rijeka (CRO) / KF Dukagjini (KOS)
    5 Crusaders FC (NIR) / Rosenborg BK (NOR)

    Ongeplaatst
    6 Kecskeméti TE (HUN) / Riga FC (LVA)
    7 FC Differdange 03 (LUX) / NK Maribor (SVN)
    8 KA Akureyri (ISL) / Dundalk FC (IRL)
    9 B36 Tórshavn (FRO) / Haverfordwest County AFC (WAL)
    10 Heart of Midlothian FC (SCO)

    Groep 6

    Geplaatst
    1 FC Basel 1893 (SUI) / FC Tobol Kostanay (KAZ)
    2 FK Bodø/Glimt (NOR) / Bohemians Praha 1905 (CZE)
    3 KKS Lech Poznań (POL) / FK Kauno Žalgiris (LTU)
    4 APOEL FC (CYP) / FK Vojvodina (SRB)
    5 FC CSKA 1948 (BUL) / Fo tbal Club FCSB (ROU)

    Ongeplaatst
    6 FK Auda (LVA) / FC Spartak Trnava (SVK)
    7 Derry City FC (IRL) / KuPS Kuopio (FIN)
    8 Kalmar FF (SWE) / FC Pyunik (ARM)
    9 FC Vorskla Poltava (UKR) / FC Dila Gori (GEO)
    10 FC Nordsjælland (DEN)

    Loting 3e kwalificatie Conference League
    Loting 3e kwalificatie Conference League

    Loting 2e kwalificatie Conference League met FC Twente

    Alles over de loting voor de 2e kwalificatie van de Conference League. De loting voor de tweede kwalificatieronde van de Conference League 2023/2024 vond plaats op woensdag 21 juni 2023.

    Uitslag loting tweede kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Champions pad

    Dit zijn de 3 verliezers van de voorronden van de Champions League en de 13 verliezers van de eerste kwalificatieronde van de Champions League (Champions Pad).

    Groep 1

    SP Tre Penne (SMR) - Breidablik (ISL) vs Olimpija Ljubljana (SVN) - Valmiera (LVA)
    KÍ Klaksvík (FRO) - Ferencváros (HUN) vs Shamrock Rovers (IRL) - Winnaar voorronde Champions League
    Häcken (SWE) - The New Saints (WAL) vs Slovan Bratislava (SVK) - Swift Hesper (LUX)

    Groep 2

    Atlètic Club d'Escaldes (AND) - Budućnost Podgorica (MNE) vs Partizani (ALB) - BATE Borisov (BLR)
    Hamrun Spartans (MLT) - Maccabi Haifa (ISR) vs Astana (KAZ) - Dinamo Tbilisi (GEO)
    Farul Constanța (ROU) - Sheriff Tiraspol (MDA) vs Urartu (ARM) - Zrinjski (BIH)

    Groep 3

    Žalgiris Vilnius (LTU) - Struga (MKD) vs Nummer twee voorronde Champions League
    Ballkani (KOS) - Ludogorets (BUL) vs HJK Helsinki (FIN) - Larne (NIR)

    League pad

    Groep 1

    Rijeka (CRO) vs Dukagjini (KOS) - Europa (GIB)
    Gzira United (MLT) - Glentoran (NIR) vs F91 Diddeleng (LUX) - Saint Patrick's Athletic (IRL)
    Djurgården (SWE) vs Luzern (SUI)
    Celje (SVN) vs Vitória Guimarães (POR)
    Sutjeska (MNE) - SS Cosmos (SMR) vs Penybont (WAL) - Santa Coloma (AND)

    Groep 2

    Hapoel Beer-Sheva (ISR) vs Panevezys (LTU) - Milsami Orhei (MDA)
    Vorskla Poltava (UKR) vs DAC Dunajská Streda (SVK) - Dila Gori (GEO)
    CFR Cluj (ROU) vs Adana Demirspor (TUR)
    Ordabasy Shymkent (KAZ) vs Legia Warszawa (POL)
    Makedonija Skopje (MKD) - RFS (LVA) vs Sabah (AZE)

    Groep 3

    Beşiktaş (TUR) vs Tirana (ALB) - Dinamo Batumi (GEO)
    Željezničar (BIH) - Dinamo Minsk (BLR) vs Neftçi (AZE)
    APOEL (CYP) vs Vojvodina (SRB)
    CSKA 1948 (BUL) vs FCSB (ROU)
    Alashkert (ARM) - Arsenal Tivat (MNE) vs Debrecen (HUN)

    Groep 4

    Lech Poznań (POL) vs Kauno Žalgiris (LTU)
    Kalmar (SWE) vs Pyunik (ARM) - Narva Trans (EST)
    Bodø/Glimt (NOR) vs Bohemians (CZE)
    Auda (LVA) vs Spartak Trnava (SVK)
    Osijek (CRO) vs ZTE (HUN)

    Groep 5

    Twente (NED) vs Hammarby (SWE)
    KA Akureyri (ISL) - Connah's Quay Nomads (WAL) vs Dundalk (IRL) - Magpies (GIB)
    Club Brugge (BEL) vs AGF Aarhus (DEN)
    Haka Valkeakoski (FIN) - Crusaders (NIR) vs Rosenborg (NOR)
    Hibernian (SCO) vs Víkingur (FRO) - Inter Club d'Escaldes (AND)

    Group 6

    Viktoria Plzeň (CZE) vs Drita (KOS)
    B36 Tórshavn (FRO) - Paide Linnameeskond (EST) vs Shkëndija (MKD) - Haverfordwest County (WAL)
    Basel (SUI) vs Tobol Kostanay (KAZ) - Honka Espoo (FIN)
    Differdange (LUX) vs Maribor (SVN) - Birkirkara (MLT)
    Austria Wien (AUT) vs Borac Banja Luka (BIH)

    Groep 7

    CSKA-Sofia (BUL) vs Sepsi Sfantu Gheorghe (ROU)
    Ararat-Armenia (ARM) - Egnatia (ALB) vs Aris Thessaloniki (GRE)
    Maccabi Tel-Aviv (ISR) vs Petrocub-Hincesti (MDA)
    Torpedo-Belaz Zhodino (BLR) vs AEK Larnaca (CYP)
    Torpedo Kutaisi (GEO) - Sarajevo (BIH) vs Aktobe (KAZ)

    Groep 8

    Midtjylland (DEN) vs Progrès Niederkorn (LUX) - Gjilani (KOS)
    HB Tórshavn (FRO) - Derry City (IRL) vs KuPS (FIN)
    Gent (BEL) vs Žilina (SVK) - Levadia Tallinn (EST)
    Kecskemét (HUN) vs Riga (LVA) - Víkingur (ISL)
    Linfield (NIR) - Vllaznia (ALB) vs Pogoń Szczecin (POL)

    Groep 9

    PAOK (GRE) vs Beitar Jerusalem (ISR)
    Balzan (MLT) - Domžale (SVN) vs Vaduz (LIE) - Neman Grodno (BLR)
    Fenerbahçe (TUR) vs La Fiorita (SMR) - Zimbru Chisinau (MDA)
    Gabala (AZE) vs Omonoia (CYP)
    Hegelmann (LTU) - Shkupi (MKD) vs Levski Sofia (BUL)

    Voorwaarden loting tweede kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    De UEFA heeft groepen gevormd en clubs geplaatste voor de trekking van de tweede kwalificatieronde op basis van het stadium waarin de clubs werden geëlimineerd uit de Champions League (Champions Pad).

    16 teams zullen werden verdeeld in twee groepen van zes teams (groep 1 en 2) en een groep van vier teams (groep 3).

    De 13 clubs die werden uitgeschakeld in de eerste kwalificatieronde van de Champions League (Champions pad) werden geplaatst voor deze trekking. De andere 3 waren ongeplaatst en gelijkelijk verdeeld over de drie groepen.

    League pad

    De UEFA heeft groepen gevormd en clubs geplaatste voor de trekking van de tweede kwalificatieronde (League pad) op basis van de clubranglijst die aan het begin van het seizoen is opgesteld.

    De 90 teams (59 die in deze fase instromen en de 31 winnaars van de eerste kwalificatieronde) werden verdeeld in negen groepen van 10 teams.

    Binnen elk van de negen groepen werden de teams verdeeld in een gelijk aantal geplaatste en niet-geplaatste teams (45 geplaatste teams en 45 niet-geplaatste teams in totaal).

    Teams van dezelfde bond konden niet tegen elkaar worden geloot.

    Als een club in een wedstrijd van de eerste kwalificatieronde een coëfficiënt had die recht zou geven op plaatsing voor de trekking van de tweede kwalificatieronde, werd de winnaar van die wedstrijd automatisch geplaatst voor de trekking.

    Procedure loting tweede kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    Groep 1 t/m 2

    Er werden drie kommen klaargemaakt voor de trekking, waarbij de ballen met de namen van de vijf geplaatste en één niet-geplaatste teams uit groep 1 in de corresponderende gemarkeerde kommen werden geplaatst.

    Uit elk van deze kommen werd vervolgens een bal genomen en in de derde lege centrale kom geplaatst, waar ze werden geschud. Het eerste team dat uit deze bowl werd getrokken, werd vervolgens beschouwd als het thuisteam en zou spelen tegen het tweede team dat werd getrokken.

    Omdat er toen geen niet-geplaatste teams meer waren om te worden geloot, werden de vier overgebleven ballen van groep 1 één voor een getrokken om de paren voor de groep te voltooien (open trekking). Het eerste team dat in elk paar werd getrokken, zou de eerste wedstrijd thuis spelen, tegen het tweede team dat werd getrokken.

    De bovenstaande procedure werd vervolgens herhaald om de koppels voor groep 2 te bepalen.

    Groep 3

    De procedure voor deze groep was precies hetzelfde als hierboven, met als enige verschil dat er slechts drie geplaatste teams en één niet-geplaatst team waren.

    League pad

    Alle clubs in elk van de negen groepen kregen willekeurig een nummer toegewezen: 1 tot 5 voor de geplaatste teams en 6 tot 10 voor de niet-geplaatste teams.

    Er werden drie kommen klaargemaakt voor de trekking, waarbij de ballen met de nummers voor de geplaatste en niet-geplaatste teams voor groep 1-5 in de overeenkomstig gemarkeerde kommen werden geplaatst.

    Uit elk van die kommen werd één bal genomen en in de derde lege centrale kom geplaatst, waar ze werden geschud. Het nummer dat werd getoond van de eerste bal die uit deze kom werd getrokken, gaf de thuisteams aan van het eerste paar van alle negen groepen, en ze zouden spelen tegen de teams die worden aangegeven door het nummer van de bal die als tweede uit deze kom werd getrokken.

    Als de eerste getrokken bal bijvoorbeeld het nummer 2 bevatte en de tweede het nummer 8, zouden de clubs die de nummers 2 en 8 in elk van de negen groepen hebben gekregen tegen elkaar spelen. De eerste getrokken bal, hier met het nummer 2, wees de thuisploeg aan voor de heenwedstrijd in alle negen wedstrijden.

    Dezelfde procedure werd uitgevoerd met de resterende ballen om de koppelingen te voltooien.

    Potindeling loting tweede kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Champions Pad

    Groep 1

    Winnaar 1: KÍ Klaksvík (FRO) - Ferencváros (HUN)
    Winnaar 2: Slovan Bratislava (SVK) - Swift Hesper (LUX)
    Winnaar 3: Shamrock Rovers (IRL) - Winnaars van de voorronde
    Winnaar h 4: Häcken (SWE) - The New Saints (WAL)
    Winnaar 5: Olimpija Ljubljana (SVN) - Valmiera (LVA)
    Winnaar: SP Tre Penne (SMR) - Breidablik (ISL) (halve finale 2 voorronde Champions League)

    Groep 2

    Winnaar 6: Farul Constanța (ROU) - Sheriff Tiraspol (MDA)
    Winnaar 7: Partizani (ALB) - BATE Borisov (BLR)
    Winnaar 8: Astana (KAZ) - Dinamo Tbilisi (GEO)
    Winnaar 9: Hamrun Spartans (MLT) - Maccabi Haifa (ISR)
    Winnaar 10: Urartu (ARM) - Zrinjski (BIH)
    Winnaar: Atlètic Club d'Escaldes (AND) - Budućnost Podgorica (MNE) (halve finale 1 voorronde Champions League)

    Groep 3

    Winnaar 11: Ballkani (KOS) - Ludogorets (BUL)
    Winnaar 12: HJK Helsinki (FIN) - Larne (NIR)
    Winnaar 13: Žalgiris Vilnius (LTU) - Struga (MKD)
    Nummer twee voorronde Champions League

    League pad

    Groep 1

    1 Djurgården (SWE)
    2 Rijeka (CRO)
    3 Vitória Guimarães (POR)
    4 F91 Diddeleng (LUX) - Saint Patrick's Athletic (IRL)
    5 Sutjeska (MNE) - SS Cosmos (SMR)
    6 Luzern (SUI)
    7 Gzira United (MLT ) - Glentoran (NIR)
    8 Dukagjini (KOS) - Europa (GIB)
    9 Penybont (WAL) - Santa Coloma (AND)
    10 Celje (SVN)

    Groep 2

    1 CFR Cluj (ROU)
    2 Hapoel Beer-Sheva (ISR)
    3 Legia Warszawa (POL)
    4 DAC Dunajská Streda (SVK) - Dila Gori (GEO)
    5 FK Makedonija Skopje (MKD) - RFS (LVA)
    6 Adana Demirspor (TUR )
    7 Vorskla Poltava (UKR)
    8 Panevezys (LTU) - Milsami Orhei (MDA)
    9 Sabah (AZE)
    10 Ordabasy Shymkent (KAZ)

    Groep 3

    1 APOEL (CYP)
    2 Beşiktaş (TUR)
    3 FCSB (ROU)
    4 Neftçi (AZE)
    5 Alashkert (ARM) - Arsenal Tivat (MNE)
    6 Vojvodina (SRB)
    7 Željezničar (BIH) - Dinamo Minsk (BLR)
    8 Tirana ( ALB) - Dinamo Batumi (GEO)
    9 Debrecen (HUN)
    10 CSKA 1948 (BUL)

    Groep 4

    1 Bodø/Glimt (NOR)
    2 Lech Poznań (POL)
    3 Spartak Trnava (SVK)
    4 Pyunik (ARM) - Narva Trans (EST)
    5 Osijek (CRO)
    6 Bohemians (CZE)
    7 Kalmar (SWE)
    8 Kauno Žalgiris (LTU )
    9 ZTE (HUN)
    10 Auda (LVA)

    Groep 5

    1 Club Brugge (BEL)
    2 Twente (NED)
    3 Rosenborg (NOR)
    4 Dundalk (IRL) - Magpies (GIB)
    5 Hibernian (SCO)
    6 AGF Aarhus (DEN)
    7 KA Akureyri (ISL) - Connah's Quay Nomads (WAL)
    8 Hammarby (ZWE)
    9 Víkingur (FRO) - Inter Club d'Escaldes (EN)
    10 Haka Valkeakoski (FIN) - Crusaders (NIR)

    Groep 6

    1 Bazel (SUI)
    2 Viktoria Pilsen (CZE)
    3 Maribor (SVN) - Birkirkara (MLT)
    4 Shkëndija (MKD) - Haverfordwest County (WAL)
    5 Oostenrijk Wien (AUT)
    6 Tobol Kostanay (KAZ) - Honka Espoo (FIN)
    7 B36 Tórshavn (FRO) - Paide Linnameeskond (EST)
    8 Drita (KOS)
    9 Borac Banja Luka (BIH)
    10 Differdange (LUX)

    Groep 7

    1 Maccabi Tel-Aviv (ISR)
    2 CSKA-Sofia (BUL)
    3 AEK Larnaca (CYP)
    4 Aris Thessaloniki (GRE)
    5 Torpedo Kutaisi (GEO) - Sarajevo (BIH)
    6 Petrocub-Hincesti (MDA)
    7 Ararat-Armenië ( ARM) - Egnatia (ALB)
    8 Sepsi Sfantu Gheorghe (ROU)
    9 Aktobe (KAZ)
    10 Torpedo-Belaz Zhodino (BLR)

    Groep 8

    1 Gent (BEL)
    2 Midtjylland (DEN)
    3 Riga (LVA) - Víkingur (ISL)
    4 KuPS (FIN)
    5 Linfield (NIR) - Vllaznia (ALB)
    6 Žilina (SVK) - Levadia Tallinn (EST)
    7 HB Tórshavn ( FRO) - Derry City (IRL)
    8 Progrès Niederkorn (LUX) - Gjilani (KOS)
    9 Pogoń Szczecin (POL)
    10 Kecskemét (HUN)

    Groep 9

    1 Fenerbahçe (TUR)
    2 PAOK (GRE)
    3 Omonoia (CYP)
    4 Vaduz (LIE) - Neman Grodno (BLR)
    5 Hegelmann (LTU) - Shkupi (MKD)
    6 La Fiorita (SMR) - Zimbru Chisinau (MDA)
    7 Balzan (MLT) - Domžale (SVN)
    8 Beitar Jeruzalem (ISR)
    9 Levski Sofia (BUL)
    10 Gabala (AZE)

    Loting 2e kwalificatie Conference League
    Loting 2e kwalificatie Conference League

    Loting 1e kwalificatie Conference League

    Alles over de loting voor de 1e kwalificatie van de Conference League. De loting voor de eerste kwalificatieronde van de Conference League 2023/2024 vond plaats op dinsdag 20 juni 2023.

    Uitslag loting eerste kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Groep 1

    Sutjeska (MNE) vs Cosmos (SMR)
    Balzan (MLT) vs Domžale (SVN)
    Vaduz (LIE) vs Neman Grodno (BLR)
    Ararat-Armenia (ARM) vs Egnatia (ALB)
    Torpedo Kutaisi (GEO) vs Sarajevo (BIH)

    Groep 2

    Alashkert (ARM) vs Arsenal Tivat (MNE)
    Željezničar (BIH) vs Dinamo Minsk (BLR)
    La Fiorita (SMR) vs Zimbru Chisinau (MDA)
    Maribor (SVN) vs Birkirkara (MLT)
    Tirana (ALB) vs Dinamo Batumi (GEO)

    Groep 3

    Dundalk (IRL) vs Magpies (GIB)
    Víkingur (FRO) vs Inter Escaldes (AND)
    Progrès Niederkorn (LUX) vs Gjilani (KOS)
    Linfield (NIR) vs Vllaznia (ALB)
    KA (ISL) vs Connah's Quay Nomads (WAL)

    Groep 4

    Shkëndija (MKD) vs Haverfordwest (WAL)
    Haka (FIN) vs Crusaders (NIR)
    HB (FRO) vs Derry City (IRL)
    Riga (LVA) vs Víkingur Reykjavík (ISL)
    Žilina (SVK) vs Levadia Tallinn (EST)

    Groep 5

    Pyunik (ARM) vs Narva Trans (EST)
    Panevezys (LTU) vs Milsami (MDA)
    Tobol Kostanay (KAZ) vs Honka Espoo (FIN)
    Dunajská Streda (SVK) vs Dila Gori (GEO)
    Makedonija (MKD) vs RFS (LVA)

    Groep 6

    Dukagjini (KOS) vs Europa (GIB)
    Penybont (WAL) vs FC Santa Coloma (AND)
    Hegelmann Litouwen (LTU) vs Shkupi (MKD)
    Diddeleng (LUX) vs St Patrick's (IRL)
    B36 (FRO) vs Paide (EST)
    Gżira United (MLT) vs Glentoran (NIR)

    Voorwaarden loting eerste kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    De UEFA heeft groepen gevormd en clubs geplaatst voor de trekking van de eerste kwalificatieronde op basis van de clubranglijst die aan het begin van het seizoen is opgesteld.

    De 62 teams werden verdeeld in vijf groepen van 10 teams (groep 1 t/m 5) en een groep van 12 teams (groep 6).

    Binnen elk van de zes groepen werden de teams verdeeld in een gelijk aantal geplaatste en niet-geplaatste teams (31 geplaatste teams en 31 niet-geplaatste teams in totaal).

    Teams van dezelfde bond konden niet tegen elkaar worden geloot.

    Procedure loting eerste kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Groepen 1 t/m 5

    Alle clubs in elk van de vijf groepen kregen willekeurig een nummer toegewezen: 1 tot 5 voor de geplaatste teams en 6 tot 10 voor de niet-geplaatste teams.

    Er werden drie kommen klaargemaakt voor de trekking, waarbij de ballen met de nummers voor de geplaatste en niet-geplaatste teams voor groep 1-5 in de overeenkomstig gemarkeerde kom werden geplaatst.

    Uit elk van die kommen werd één bal genomen en in de derde lege centrale kom geplaatst, waar ze werden geschud. Het nummer dat wordt getoond van de eerste bal die uit deze bowl wordt getrokken, geeft de thuisteams aan van het eerste paar van alle vijf de groepen, en zij zullen spelen tegen de teams die worden aangegeven door het nummer van de bal die als tweede uit deze kom wordt getrokken.

    Als de eerste getrokken bal bijvoorbeeld het nummer 2 bevatte en de tweede het nummer 8, dan spelen de clubs die de nummers 2 en 8 in elk van de vijf groepen hebben gekregen tegen elkaar. De eerste getrokken bal, hier met het nummer 2, wees de thuisploeg aan voor de heenwedstrijd in alle vijf de gelijke standen.

    Dezelfde procedure werd uitgevoerd met de resterende ballen om de koppelingen te voltooien.

    Groep 6

    De procedure voor deze groep was precies hetzelfde als hierboven, met als enige verschil dat de geplaatste teams de nummers 1 tot en met 6 kregen toegewezen en de niet-geplaatste teams de nummers 7 tot en met 12.

    Potindeling loting eerste kwalificatieronde Conference League 2023/2024

    Groep 1

    Geplaatst
    1 Ararat-Armenia FC (ARM)
    2 FK Sutjeska (MNE)
    3 FK Sarajevo (BIH)
    4 FC Vaduz (LIE)
    5 NK Domžale (SVN)

    Ongeplaatst
    6 FC Torpedo Kutaisi (GEO)
    7 Balzan FC (MLT)
    8 FC Neman Grodno (BLR)
    9 KF Egnatia (ALB)
    10 SS Cosmos (SMR)

    Groep 2

    Geplaatst
    1 NK Maribor (SVN)
    2 Alashkert FC (ARM)
    3 FC Dinamo Batumi (GEO)
    4 La Fiorita 1967 (SMR)
    5 FC Dinamo Minsk (BLR)

    Ongeplaatst
    6 KF Tirana (ALB)
    7 FK Željezničar (BIH)
    8 FC Zimbru Chisinau (MDA)
    9 Birkirkara FC (MLT)
    10 FK Arsenal Tivat (MNE)

    Groep 3

    Geplaatst
    1 Linfield FC (NIR)
    2 Dundalk FC (IRL)
    3 Connah's Quay Nomads FC (WAL)
    4 FC Progrès Niederkorn (LUX)
    5 Inter Club d'Escaldes (AND)

    Ongeplaatst
    6 KA Akureyri (ISL)
    7 Víkingur (FRO)
    8 SC Gjilani (KOS)
    9 KF Vllaznia (ALB)
    10 FCB Magpies (GIB)

    Groep 4

    Geplaatst
    1 Riga FC (LVA)
    2 KF Shkëndija (MKD)
    3 FC Levadia Tallinn (EST)
    4 HB Tórshavn (FRO)
    5 Crusaders FC (NIR)

    Ongeplaatst
    6 MŠK Žilina (SVK)
    7 FC Haka Valkeakoski (FIN)
    8 Derry City FC (IRL)
    9 Víkingur Reykjavík (ISL)
    10 Haverfordwest County AFC (WAL)

    Groep 5

    Geplaatst
    1 FC DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)
    2 FC Pyunik (ARM)
    3 FC RFS (LVA)
    4 FC Tobol Kostanay (KAZ)
    5 FC Milsami Orhei (MDA)

    Ongeplaatst
    6 FK Makedonija GP Skopje (MKD)
    7 Panevezys (LTU)
    8 FC Honka Espoo (FIN)
    9 FC Dila Gori (GEO)
    10 JK Narva Trans (EST)

    Groep 6

    Geplaatst
    1 F91 Diddeleng (LUX)
    2 FC Shkupi 1927 (MKD)
    3 B36 Tórshavn (FRO)
    4 Gżira United FC (MLT)
    5 Europa FC (GIB)
    6 FC Santa Coloma (AND)

    Ongeplaatst
    7 Paide City Team (EST)
    8 Saint Patrick's Athletic FC (IRL)
    9 KF Dukagjini (KOS)
    10 Glentoran FC (NIR)
    11 FC Hegelmann Litauen (LTU)
    12 Penybont FC (WAL)

    Loting 1e kwalificatie Conference League
    Loting 1e kwalificatie Conference League
    Datum gepubliceerd: 05-06-2023 | Datum bijgewerkt: 15-03-2024 | Auteur:

    Reageren


    1 reacties op 'Conference League loting, potindeling, uitslag'

    fenne

    wanneer is de kwalificatieronde van de confrenc leage

    Geplaatst op 18-06-2023 om 19:05

    Meer reacties tonen


    Delen

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    De Conference League loting 2023/2024. Alles over de Conference League loting, zoals potindeling, clubs, reglementen en trekkingsuitslagen


    Over de auteur

    Patrick (auteur en webmaster)

    Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

    Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdatet.

    KPN