Conference League programma 2023/2024

Het Conference League programma 2023/2024 is van 13 juli 2023 t/m 29 mei 2024. De wedstrijden worden gespeeld op donderdags om 18:45 en 21:00 uur.

Het programma van de kwalificatieronden is van de eerste kwalificatieronde op 13 juli 2023 t/m de play-offs op 31 augustus 2023.

Gratis e-Boekhouden t.w.v. 150 euro!
Klik hier voor een gratis account bij e-Boekhouden.nl t.w.v. 150 euro!Gratis e-Boekhouden

De groepsfase wordt gespeeld op de datums van 21 september 2023 t/m 14 december 2023.

Na de winter staat de knockout-fase op het programma, met play-offs op 15 februari en de finale op 29 mei 2024.

Inhoudsopgave [verbergen]

? min. leestijd | ? woorden

    Conference League programma 2023/2024

    Het Conference League programma 2023/2024 is als volgt:





    Vorige wedstrijden verbergen

    wo 12 jul 19:30 1e kwalificatie
    Diddeleng Diddeleng 2-1 St Patrick's St Patrick's
     
    wo 12 jul 20:00 1e kwalificatie
    B36 Tórshavn B36 Tórshavn 0-0 Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
     
    do 13 jul 17:00 1e kwalificatie
    Ararat-Armenia Ararat-Armenia 1-1 Egnatia Egnatia
     
    do 13 jul 17:00 1e kwalificatie
    Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2-1 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
     
    do 13 jul 17:00 1e kwalificatie
    Pyunik Pyunik 2-0 Narva Trans Narva Trans
     
    do 13 jul 17:00 1e kwalificatie
    Tobol Kostanay Tobol Kostanay 2-1 Honka Espoo Honka Espoo
     
    do 13 jul 17:30 1e kwalificatie
    Žilina Žilina 2-1 Levadia Tallinn Levadia Tallinn
     
    do 13 jul 17:30 1e kwalificatie
    Makedonija Makedonija 0-1 RFS RFS
     
    do 13 jul 18:00 1e kwalificatie
    Haka Haka 2-2 Crusaders Crusaders
     
    do 13 jul 18:00 1e kwalificatie
    Panevezys Panevezys 2-2 Milsami Milsami
     
    do 13 jul 18:00 1e kwalificatie
    FCB Magpies FCB Magpies 0-0 Dundalk Dundalk
     
    do 13 jul 19:00 1e kwalificatie
    Domžale Domžale 1-4 Balzan Balzan
     
    do 13 jul 19:00 1e kwalificatie
    Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 2-2 Sarajevo Sarajevo
     
    do 13 jul 19:00 1e kwalificatie
    Alashkert Alashkert 1-1 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
     
    do 13 jul 19:00 1e kwalificatie
    Riga Riga 2-0 Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík
     
    do 13 jul 19:00 1e kwalificatie
    Dukagjini Dukagjini 2-1 Europa Europa
     
    do 13 jul 19:00 1e kwalificatie
    Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen 0-5 Shkupi Shkupi
     
    do 13 jul 19:00 1e kwalificatie
    Gżira United Gżira United 2-2 Glentoran Glentoran
     
    do 13 jul 19:30 1e kwalificatie
    Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 2-2 Gjilani Gjilani
     
    do 13 jul 19:30 1e kwalificatie
    Dunajská Streda Dunajská Streda 2-1 Dila Gori Dila Gori
     
    do 13 jul 19:30 1e kwalificatie
    Penybont Penybont 1-1 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
     
    do 13 jul 20:00 1e kwalificatie
    Vaduz Vaduz 1-2 Neman Grodno Neman Grodno
     
    do 13 jul 20:00 1e kwalificatie
    Tirana Tirana 1-1 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
     
    do 13 jul 20:00 1e kwalificatie
    KA Akureyri KA Akureyri 2-0 Connah's Quay Nomads Connah's Quay Nomads
     
    do 13 jul 20:00 1e kwalificatie
    Shkëndija Shkëndija 1-0 Haverfordwest Haverfordwest
     
    do 13 jul 20:00 1e kwalificatie
    HB Tórshavn HB Tórshavn 0-0 Derry City Derry City
     
    do 13 jul 20:30 1e kwalificatie
    Sutjeska Sutjeska 1-0 Cosmos Cosmos
     
    do 13 jul 20:30 1e kwalificatie
    Željezničar Željezničar 2-2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
     
    do 13 jul 20:45 1e kwalificatie
    La Fiorita La Fiorita 1-1 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
     
    do 13 jul 20:45 1e kwalificatie
    Linfield Linfield 3-1 Vllaznia Vllaznia
     
    do 13 jul 21:00 1e kwalificatie
    Maribor Maribor 1-1 Birkirkara Birkirkara
     
    di 18 jul 19:30 1e kwalificatie
    Balzan Balzan 1-3 Domžale Domžale
     
    do 20 jul 17:00 1e kwalificatie
    Birkirkara Birkirkara 1-2 Maribor Maribor
     
    do 20 jul 17:00 1e kwalificatie
    Europa Europa 2-3 Dukagjini Dukagjini
     
    do 20 jul 17:00 1e kwalificatie
    FC Santa Coloma FC Santa Coloma 2-0 Penybont Penybont
     
    do 20 jul 17:30 1e kwalificatie
    Narva Trans Narva Trans 0-3 Pyunik Pyunik
     
    do 20 jul 17:30 1e kwalificatie
    RFS RFS 4-1 Makedonija Makedonija
     
    do 20 jul 17:30 1e kwalificatie
    Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond 0-2 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
     
    do 20 jul 18:00 1e kwalificatie
    Milsami Milsami 0-1 Panevezys Panevezys
     
    do 20 jul 18:00 1e kwalificatie
    Honka Espoo Honka Espoo 0-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
     
    do 20 jul 18:45 1e kwalificatie
    Levadia Tallinn Levadia Tallinn 1-2 Žilina Žilina
     
    do 20 jul 19:00 1e kwalificatie
    Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-2 Željezničar Željezničar
     
    do 20 jul 19:00 1e kwalificatie
    Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau 1-0 La Fiorita La Fiorita
     
    do 20 jul 19:00 1e kwalificatie
    Dinamo Batumi Dinamo Batumi 1-2 Tirana Tirana
     
    do 20 jul 19:00 1e kwalificatie
    Dila Gori Dila Gori 2-0 Dunajská Streda Dunajská Streda
     
    do 20 jul 20:00 1e kwalificatie
    Neman Grodno Neman Grodno 1-1 Vaduz Vaduz
     
    do 20 jul 20:00 1e kwalificatie
    Egnatia Egnatia 4-4 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
     
    do 20 jul 20:00 1e kwalificatie
    Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík 1-1 Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes
     
    do 20 jul 20:00 1e kwalificatie
    Gjilani Gjilani 0-2 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
     
    do 20 jul 20:00 1e kwalificatie
    Connah's Quay Nomads Connah's Quay Nomads 0-2 KA Akureyri KA Akureyri
     
    do 20 jul 20:30 1e kwalificatie
    Arsenal Tivat Arsenal Tivat 1-6 Alashkert Alashkert
     
    do 20 jul 20:30 1e kwalificatie
    Glentoran Glentoran 1-1 Gżira United Gżira United
     
    do 20 jul 20:45 1e kwalificatie
    Dundalk Dundalk 3-1 FCB Magpies FCB Magpies
     
    do 20 jul 20:45 1e kwalificatie
    Cosmos Cosmos 1-1 Sutjeska Sutjeska
     
    do 20 jul 20:45 1e kwalificatie
    Vllaznia Vllaznia 1-0 Linfield Linfield
     
    do 20 jul 20:45 1e kwalificatie
    Haverfordwest Haverfordwest 1-0 Shkëndija Shkëndija
     
    do 20 jul 20:45 1e kwalificatie
    Derry City Derry City 1-0 HB Tórshavn HB Tórshavn
     
    do 20 jul 20:45 1e kwalificatie
    Víkingur Reykjavík Víkingur Reykjavík 1-0 Riga Riga
     
    do 20 jul 20:45 1e kwalificatie
    St Patrick's St Patrick's 2-3 Diddeleng Diddeleng
     
    do 20 jul 21:00 1e kwalificatie
    Sarajevo Sarajevo 1-1 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
     
    do 20 jul 21:00 1e kwalificatie
    Crusaders Crusaders 1-0 Haka Haka
     
    do 20 jul 21:00 1e kwalificatie
    Shkupi Shkupi 0-0 Hegelmann Litauen Hegelmann Litauen
     
    di 25 jul 17:00 2e kwalificatie Champions pad
    Atlètic Club d'Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 0-1 Partizani Partizani
     
    di 25 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    The New Saints The New Saints 1-1 Swift Hesperange Swift Hesperange
     
    di 25 jul 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Hamrun Spartans Hamrun Spartans 2-1 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
     
    di 25 jul 20:45 2e kwalificatie Champions pad
    SP Tre Penne SP Tre Penne 0-3 Valmiera Valmiera
     
    di 25 jul 20:45 2e kwalificatie Champions pad
    Ballkani Ballkani 3-0 Larne Larne
     
    wo 26 jul 17:00 2e kwalificatie Champions pad
    Struga Struga 1-0 Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
     
    wo 26 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    RFS RFS 0-2 Sabah Sabah
     
    wo 26 jul 18:45 2e kwalificatie League pad
    Midtjylland Midtjylland 2-0 Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
     
    wo 26 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    CSKA 1948 CSKA 1948 0-1 FCSB FCSB
     
    wo 26 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Fenerbahçe Fenerbahçe 5-0 Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
     
    wo 26 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Neman Grodno Neman Grodno 2-0 Balzan Balzan
     
    do 27 jul 17:00 2e kwalificatie League pad
    Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent 2-2 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 27 jul 17:00 2e kwalificatie League pad
    Alashkert Alashkert 0-1 Debrecen Debrecen
     
    do 27 jul 17:00 2e kwalificatie League pad
    Ararat-Armenia Ararat-Armenia 1-1 Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki
     
    do 27 jul 17:00 2e kwalificatie League pad
    Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2-1 Hibernian Hibernian
     
    do 27 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    Bodø Glimt Bodø Glimt 3-0 Bohemians Bohemians
     
    do 27 jul 18:00 2e kwalificatie League pad
    Gabala Gabala 2-3 Omonoia Omonoia
     
    do 27 jul 19:00 2e kwalificatie Champions pad
    Ferencváros Ferencváros 4-0 Shamrock Rovers Shamrock Rovers
     
    do 27 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Gżira United Gżira United 2-0 F91 Dudelange F91 Dudelange
     
    do 27 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Djurgårdens Djurgårdens 1-2 FC Luzern FC Luzern
     
    do 27 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    APOEL APOEL 2-1 Vojvodina Vojvodina
     
    do 27 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Kalmar Kalmar 1-2 Pyunik Pyunik
     
    do 27 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Auda Auda 1-1 Spartak Trnava Spartak Trnava
     
    do 27 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Viktoria Plzen Viktoria Plzen 0-0 Drita Drita
     
    do 27 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    CSKA-Sofia CSKA-Sofia 0-2 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
     
    do 27 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 1-4 Aktobe Aktobe
     
    do 27 jul 19:00 2e kwalificatie League pad
    Kecskeméti Kecskeméti 2-1 Riga Riga
     
    do 27 jul 19:30 2e kwalificatie Champions pad
    Farul Constanța Farul Constanța 3-2 Urartu Urartu
     
    do 27 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    Vorskla Poltava Vorskla Poltava 2-1 Dila Gori Dila Gori
     
    do 27 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    CFR Cluj CFR Cluj 1-1 Adana Demirspor Adana Demirspor
     
    do 27 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    Basel Basel 1-3 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
     
    do 27 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    Differdange Differdange 1-1 Maribor Maribor
     
    do 27 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv 3-0 Petrocub-Hincesti Petrocub-Hincesti
     
    do 27 jul 19:30 2e kwalificatie League pad
    PAOK PAOK 0-0 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Celje Celje 3-4 Vitória Guimarães Vitória Guimarães
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva 1-0 Panevezys Panevezys
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Besiktas Besiktas 3-1 Tirana Tirana
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Osijek Osijek 1-0 ZTE ZTE
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    FC Twente FC Twente 1-0 Hammarby IF Hammarby IF
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    KA Akureyri KA Akureyri 3-1 Dundalk Dundalk
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Club Brugge Club Brugge 3-0 AGF Aarhus AGF Aarhus
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    B36 Tórshavn B36 Tórshavn 2-1 Haverfordwest Haverfordwest
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2-3 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Gent Gent 5-1 Žilina Žilina
     
    do 27 jul 20:00 2e kwalificatie League pad
    Dukagjini Dukagjini 0-1 Rijeka Rijeka
     
    do 27 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    Lech Poznań Lech Poznań 3-1 Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris
     
    do 27 jul 20:30 2e kwalificatie League pad
    Austria Wien Austria Wien 1-0 Borac Banja Luka Borac Banja Luka
     
    do 27 jul 20:45 2e kwalificatie League pad
    Derry City Derry City 2-1 KuPS KuPS
     
    do 27 jul 20:45 2e kwalificatie League pad
    Linfield Linfield 2-5 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
     
    do 27 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Sutjeska Sutjeska 2-0 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
     
    do 27 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Željezničar Željezničar 2-2 Neftçi Neftçi
     
    do 27 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Crusaders Crusaders 2-2 Rosenborg Rosenborg
     
    do 27 jul 21:00 2e kwalificatie League pad
    Shkupi Shkupi 0-2 Levski Sofia Levski Sofia
     
    di 01 aug 17:00 2e kwalificatie Champions pad
    Valmiera Valmiera 7-0 SP Tre Penne SP Tre Penne
     
    di 01 aug 19:30 2e kwalificatie League pad
    Balzan Balzan 0-0 Neman Grodno Neman Grodno
     
    di 01 aug 19:30 2e kwalificatie League pad
    Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau 0-4 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    di 01 aug 20:00 2e kwalificatie Champions pad
    Swift Hesperange Swift Hesperange 3-2 The New Saints The New Saints
     
    di 01 aug 20:45 2e kwalificatie Champions pad
    Partizani Partizani 4-1 Atlètic Club d'Escaldes Atlètic Club d'Escaldes
     
    di 01 aug 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica 3-4 Struga Struga
     
    wo 02 aug 19:00 2e kwalificatie League pad
    AEK Larnaca AEK Larnaca 1-1 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino
     
    wo 02 aug 19:30 2e kwalificatie League pad
    F91 Dudelange F91 Dudelange 2-1 Gżira United Gżira United
     
    do 03 aug 16:00 2e kwalificatie League pad
    Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-2 Basel Basel
     
    do 03 aug 17:00 2e kwalificatie League pad
    FC Santa Coloma FC Santa Coloma 3-0 Sutjeska Sutjeska
     
    do 03 aug 17:00 2e kwalificatie League pad
    Pyunik Pyunik 2-1 Kalmar Kalmar
     
    do 03 aug 17:30 2e kwalificatie League pad
    Spartak Trnava Spartak Trnava 4-1 Auda Auda
     
    do 03 aug 18:00 2e kwalificatie Champions pad
    Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 0-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
     
    do 03 aug 18:00 2e kwalificatie Champions pad
    Urartu Urartu 2-3 Farul Constanța Farul Constanța
     
    do 03 aug 18:00 2e kwalificatie League pad
    Panevezys Panevezys 1-1 Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva
     
    do 03 aug 18:00 2e kwalificatie League pad
    Sabah Sabah 2-1 RFS RFS
     
    do 03 aug 18:00 2e kwalificatie League pad
    Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris 1-2 Lech Poznań Lech Poznań
     
    do 03 aug 18:00 2e kwalificatie League pad
    Aktobe Aktobe 1-2 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
     
    do 03 aug 18:00 2e kwalificatie League pad
    KuPS KuPS 3-3 Derry City Derry City
     
    do 03 aug 18:00 2e kwalificatie League pad
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 3-2 Linfield Linfield
     
    do 03 aug 18:45 2e kwalificatie League pad
    ZTE ZTE 1-2 Osijek Osijek
     
    do 03 aug 19:00 2e kwalificatie League pad
    Dila Gori Dila Gori 3-1 Vorskla Poltava Vorskla Poltava
     
    do 03 aug 19:00 2e kwalificatie League pad
    Neftçi Neftçi 2-0 Željezničar Željezničar
     
    do 03 aug 19:00 2e kwalificatie League pad
    Rosenborg Rosenborg 3-2 Crusaders Crusaders
     
    do 03 aug 19:00 2e kwalificatie League pad
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 4-0 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
     
    do 03 aug 19:00 2e kwalificatie League pad
    Petrocub-Hincesti Petrocub-Hincesti 0-2 Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
     
    do 03 aug 19:00 2e kwalificatie League pad
    Riga Riga 3-1 Kecskeméti Kecskeméti
     
    do 03 aug 19:00 2e kwalificatie League pad
    Omonoia Omonoia 4-1 Gabala Gabala
     
    do 03 aug 19:00 2e kwalificatie League pad
    Levski Sofia Levski Sofia 1-0 Shkupi Shkupi
     
    do 03 aug 19:05 2e kwalificatie League pad
    Bohemians Bohemians 2-4 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 03 aug 19:30 2e kwalificatie League pad
    Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn 2-1 Midtjylland Midtjylland
     
    do 03 aug 19:30 2e kwalificatie League pad
    Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem 1-4 PAOK PAOK
     
    do 03 aug 20:00 2e kwalificatie League pad
    Adana Demirspor Adana Demirspor 2-1 CFR Cluj CFR Cluj
     
    do 03 aug 20:00 2e kwalificatie League pad
    Tirana Tirana 0-2 Besiktas Besiktas
     
    do 03 aug 20:00 2e kwalificatie League pad
    Vojvodina Vojvodina 1-2 APOEL APOEL
     
    do 03 aug 20:00 2e kwalificatie League pad
    Hammarby IF Hammarby IF 1-1 FC Twente FC Twente
     
    do 03 aug 20:00 2e kwalificatie League pad
    AGF Aarhus AGF Aarhus 1-0 Club Brugge Club Brugge
     
    do 03 aug 20:00 2e kwalificatie League pad
    Drita Drita 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
     
    do 03 aug 20:00 2e kwalificatie League pad
    Žilina Žilina 2-5 Gent Gent
     
    do 03 aug 20:15 2e kwalificatie League pad
    Rijeka Rijeka 6-1 Dukagjini Dukagjini
     
    do 03 aug 20:15 2e kwalificatie League pad
    Hibernian Hibernian 6-1 Inter Club d'Escaldes Inter Club d'Escaldes
     
    do 03 aug 20:15 2e kwalificatie League pad
    Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki 1-0 Ararat-Armenia Ararat-Armenia
     
    do 03 aug 20:30 2e kwalificatie Champions pad
    Larne Larne 1-4 Ballkani Ballkani
     
    do 03 aug 20:30 2e kwalificatie League pad
    FCSB FCSB 3-2 CSKA 1948 CSKA 1948
     
    do 03 aug 20:30 2e kwalificatie League pad
    Maribor Maribor 4-3 Differdange Differdange
     
    do 03 aug 20:30 2e kwalificatie League pad
    Borac Banja Luka Borac Banja Luka 1-2 Austria Wien Austria Wien
     
    do 03 aug 20:45 2e kwalificatie League pad
    FC Luzern FC Luzern 1-1 Djurgårdens Djurgårdens
     
    do 03 aug 20:45 2e kwalificatie League pad
    Dundalk Dundalk 2-2 KA Akureyri KA Akureyri
     
    do 03 aug 20:45 2e kwalificatie League pad
    Haverfordwest Haverfordwest 1-1 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
     
    do 03 aug 21:00 2e kwalificatie Champions pad
    Shamrock Rovers Shamrock Rovers 0-2 Ferencváros Ferencváros
     
    do 03 aug 21:00 2e kwalificatie League pad
    Legia Warsaw Legia Warsaw 3-2 Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
     
    do 03 aug 21:00 2e kwalificatie League pad
    Debrecen Debrecen 1-2 Alashkert Alashkert
     
    do 03 aug 21:15 2e kwalificatie League pad
    Vitória Guimarães Vitória Guimarães 0-1 Celje Celje
     
    wo 09 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    AEK Larnaca AEK Larnaca 1-1 Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
     
    wo 09 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Gent Gent 5-0 Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
     
    do 10 aug 16:00 3e kwalificatie League pad
    Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-0 Derry City Derry City
     
    do 10 aug 17:00 3e kwalificatie Champions pad
    Struga Struga 3-1 Swift Hesperange Swift Hesperange
     
    do 10 aug 18:00 3e kwalificatie League pad
    Sabah Sabah 2-0 Partizan Partizan
     
    do 10 aug 18:00 3e kwalificatie League pad
    Omonoia Omonoia 1-0 Midtjylland Midtjylland
     
    do 10 aug 18:00 3e kwalificatie League pad
    Bodø Glimt Bodø Glimt 3-0 Pyunik Pyunik
     
    do 10 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Valmiera Valmiera 1-2 Partizani Partizani
     
    do 10 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1-1 Aktobe Aktobe
     
    do 10 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    FC Santa Coloma FC Santa Coloma 0-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 10 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Viktoria Plzen Viktoria Plzen 4-0 Gżira United Gżira United
     
    do 10 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Adana Demirspor Adana Demirspor 5-1 Osijek Osijek
     
    do 10 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Rosenborg Rosenborg 2-1 Heart of Midlothian Heart of Midlothian
     
    do 10 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Dila Gori Dila Gori 0-2 APOEL APOEL
     
    do 10 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Neftçi Neftçi 1-3 Besiktas Besiktas
     
    do 10 aug 19:30 3e kwalificatie Champions pad
    Farul Constanța Farul Constanța 3-0 Flora Tallinn Flora Tallinn
     
    do 10 aug 19:30 3e kwalificatie League pad
    Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva 0-0 Levski Sofia Levski Sofia
     
    do 10 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Hamrun Spartans Hamrun Spartans 1-6 Ferencváros Ferencváros
     
    do 10 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Celje Celje 1-0 Neman Grodno Neman Grodno
     
    do 10 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Arouca Arouca 2-1 Brann Brann
     
    do 10 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    B36 Tórshavn B36 Tórshavn 1-3 Rijeka Rijeka
     
    do 10 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    FC Twente FC Twente 2-0 Riga Riga
     
    do 10 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Fenerbahçe Fenerbahçe 3-1 Maribor Maribor
     
    do 10 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Club Brugge Club Brugge 5-1 KA Akureyri KA Akureyri
     
    do 10 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Lech Poznań Lech Poznań 2-1 Spartak Trnava Spartak Trnava
     
    do 10 aug 20:15 3e kwalificatie League pad
    Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki 1-0 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
     
    do 10 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    Hibernian Hibernian 3-1 FC Luzern FC Luzern
     
    do 10 aug 20:30 3e kwalificatie League pad
    FCSB FCSB 0-0 Nordsjælland Nordsjælland
     
    do 10 aug 20:45 3e kwalificatie Champions pad
    Ballkani Ballkani 2-0 Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
     
    do 10 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Rapid Wien Rapid Wien 0-0 Debrecen Debrecen
     
    do 10 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Hajduk Split Hajduk Split 0-0 PAOK PAOK
     
    do 10 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Legia Warsaw Legia Warsaw 1-2 Austria Wien Austria Wien
     
    wo 16 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    Flora Tallinn Flora Tallinn 0-2 Farul Constanța Farul Constanța
     
    do 17 aug 18:00 3e kwalificatie Champions pad
    Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps 1-3 Ballkani Ballkani
     
    do 17 aug 18:00 3e kwalificatie League pad
    Aktobe Aktobe 0-1 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
     
    do 17 aug 18:00 3e kwalificatie League pad
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin 2-1 Gent Gent
     
    do 17 aug 18:00 3e kwalificatie League pad
    Pyunik Pyunik 0-3 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 17 aug 18:30 3e kwalificatie League pad
    Nordsjælland Nordsjælland 2-0 FCSB FCSB
     
    do 17 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Besiktas Besiktas 2-1 Neftçi Neftçi
     
    do 17 aug 19:00 3e kwalificatie Champions pad
    Ferencváros Ferencváros 2-1 Hamrun Spartans Hamrun Spartans
     
    do 17 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv 1-0 AEK Larnaca AEK Larnaca
     
    do 17 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 2-1 Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki
     
    do 17 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Levski Sofia Levski Sofia 2-1 Hapoel Beer-Sheva Hapoel Beer-Sheva
     
    do 17 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Gżira United Gżira United 0-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
     
    do 17 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Brann Brann 3-1 Arouca Arouca
     
    do 17 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    Riga Riga 0-3 FC Twente FC Twente
     
    do 17 aug 19:00 3e kwalificatie League pad
    APOEL APOEL 1-0 Dila Gori Dila Gori
     
    do 17 aug 19:30 3e kwalificatie League pad
    PAOK PAOK 3-0 Hajduk Split Hajduk Split
     
    do 17 aug 19:45 3e kwalificatie League pad
    Midtjylland Midtjylland 5-1 Omonoia Omonoia
     
    do 17 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Partizani Partizani 1-0 Valmiera Valmiera
     
    do 17 aug 20:00 3e kwalificatie Champions pad
    Swift Hesperange Swift Hesperange 2-1 Struga Struga
     
    do 17 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Neman Grodno Neman Grodno 1-4 Celje Celje
     
    do 17 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Osijek Osijek 3-2 Adana Demirspor Adana Demirspor
     
    do 17 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    KA Akureyri KA Akureyri 1-5 Club Brugge Club Brugge
     
    do 17 aug 20:00 3e kwalificatie League pad
    Spartak Trnava Spartak Trnava 3-1 Lech Poznań Lech Poznań
     
    do 17 aug 20:15 3e kwalificatie League pad
    Rijeka Rijeka 2-0 B36 Tórshavn B36 Tórshavn
     
    do 17 aug 20:15 3e kwalificatie League pad
    Maribor Maribor 0-3 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 17 aug 20:45 3e kwalificatie League pad
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2-0 FC Santa Coloma FC Santa Coloma
     
    do 17 aug 20:45 3e kwalificatie League pad
    FC Luzern FC Luzern 2-2 Hibernian Hibernian
     
    do 17 aug 20:45 3e kwalificatie League pad
    Heart of Midlothian Heart of Midlothian 3-1 Rosenborg Rosenborg
     
    do 17 aug 20:45 3e kwalificatie League pad
    Derry City Derry City 1-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
     
    do 17 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Partizan Partizan 2-0 Sabah Sabah
     
    do 17 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Debrecen Debrecen 0-5 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 17 aug 21:00 3e kwalificatie League pad
    Austria Wien Austria Wien 3-5 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    wo 23 aug 18:30 Play-offs League pad
    Spartak Trnava Spartak Trnava 1-1 Dnipro-1 Dnipro-1
     
    wo 23 aug 18:45 Play-offs League pad
    Hibernian Hibernian 0-5 Aston Villa Aston Villa
     
    do 24 aug 16:00 Play-offs Champions pad
    Astana Astana 1-0 Partizani Partizani
     
    do 24 aug 16:00 Play-offs League pad
    Tobol Kostanay Tobol Kostanay 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
     
    do 24 aug 17:00 Play-offs Champions pad
    Struga Struga 0-1 Breidablik Breidablik
     
    do 24 aug 18:00 Play-offs Champions pad
    Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius 0-4 Ferencváros Ferencváros
     
    do 24 aug 18:30 Play-offs League pad
    Nordsjælland Nordsjælland 5-0 Partizan Partizan
     
    do 24 aug 19:00 Play-offs Champions pad
    Farul Constanța Farul Constanța 2-1 HJK Helsinki HJK Helsinki
     
    do 24 aug 19:00 Play-offs League pad
    Levski Sofia Levski Sofia 1-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 24 aug 19:00 Play-offs League pad
    Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 2-2 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 24 aug 19:00 Play-offs League pad
    Fenerbahçe Fenerbahçe 5-1 FC Twente FC Twente
     
    do 24 aug 19:00 Play-offs League pad
    Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 2-3 Besiktas Besiktas
     
    do 24 aug 19:00 Play-offs League pad
    Rapid Wien Rapid Wien 1-0 Fiorentina Fiorentina
     
    do 24 aug 19:00 Play-offs League pad
    Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv 4-1 Celje Celje
     
    do 24 aug 20:00 Play-offs League pad
    APOEL APOEL 2-0 Gent Gent
     
    do 24 aug 20:00 Play-offs League pad
    Midtjylland Midtjylland 3-3 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 24 aug 20:00 Play-offs League pad
    LOSC Lille LOSC Lille 2-1 Rijeka Rijeka
     
    do 24 aug 20:00 Play-offs League pad
    Genk Genk 2-1 Adana Demirspor Adana Demirspor
     
    do 24 aug 20:30 Play-offs League pad
    Osasuna Osasuna 1-2 Club Brugge Club Brugge
     
    do 24 aug 20:45 Play-offs Champions pad
    Ballkani Ballkani 4-1 BATE Borisov BATE Borisov
     
    do 24 aug 20:45 Play-offs League pad
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-1 Brann Brann
     
    do 24 aug 20:45 Play-offs League pad
    Heart of Midlothian Heart of Midlothian 1-2 PAOK PAOK
     
    do 31 aug 18:00 Play-offs Champions pad
    HJK Helsinki HJK Helsinki 2-0 Farul Constanța Farul Constanța
     
    do 31 aug 18:00 Play-offs League pad
    Bodø Glimt Bodø Glimt 3-2 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
     
    do 31 aug 18:45 Play-offs Champions pad
    Breidablik Breidablik 1-0 Struga Struga
     
    do 31 aug 19:00 Play-offs League pad
    Gent Gent 1-2 APOEL APOEL
     
    do 31 aug 19:00 Play-offs League pad
    Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
     
    do 31 aug 19:00 Play-offs League pad
    FC Twente FC Twente 0-1 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 31 aug 19:00 Play-offs League pad
    Brann Brann 3-3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 31 aug 19:30 Play-offs League pad
    PAOK PAOK 4-0 Heart of Midlothian Heart of Midlothian
     
    do 31 aug 20:00 Play-offs Champions pad
    BATE Borisov BATE Borisov 1-0 Ballkani Ballkani
     
    do 31 aug 20:00 Play-offs Champions pad
    Ferencváros Ferencváros 3-0 Žalgiris Vilnius Žalgiris Vilnius
     
    do 31 aug 20:00 Play-offs Champions pad
    Partizani Partizani 1-1 Astana Astana
     
    do 31 aug 20:00 Play-offs League pad
    Dnipro-1 Dnipro-1 1-2 Spartak Trnava Spartak Trnava
     
    do 31 aug 20:00 Play-offs League pad
    Adana Demirspor Adana Demirspor 1-0 Genk Genk
     
    do 31 aug 20:00 Play-offs League pad
    Besiktas Besiktas 1-0 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
     
    do 31 aug 20:00 Play-offs League pad
    Fiorentina Fiorentina 2-0 Rapid Wien Rapid Wien
     
    do 31 aug 20:00 Play-offs League pad
    Celje Celje 1-1 Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
     
    do 31 aug 20:15 Play-offs League pad
    Rijeka Rijeka 1-1 LOSC Lille LOSC Lille
     
    do 31 aug 20:30 Play-offs League pad
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-0 Levski Sofia Levski Sofia
     
    do 31 aug 20:30 Play-offs League pad
    Club Brugge Club Brugge 2-2 Osasuna Osasuna
     
    do 31 aug 21:00 Play-offs League pad
    Aston Villa Aston Villa 3-0 Hibernian Hibernian
     
    do 31 aug 21:00 Play-offs League pad
    Legia Warsaw Legia Warsaw 1-1 Midtjylland Midtjylland
     
    do 31 aug 21:00 Play-offs League pad
    Partizan Partizan 0-1 Nordsjælland Nordsjælland
     
    wo 20 sep 16:30 Groepsfase Poule A
    LOSC Lille LOSC Lille 2-0 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Legia Warsaw Legia Warsaw 3-2 Aston Villa Aston Villa
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule E
    Zrinjski Zrinjski 4-3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Genk Genk 2-2 Fiorentina Fiorentina
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule F
    Ferencváros Ferencváros 3-1 Cukaricki Cukaricki
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 2-1 Aberdeen Aberdeen
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule G
    HJK Helsinki HJK Helsinki 2-3 PAOK PAOK
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 4-0 Spartak Trnava Spartak Trnava
     
    do 21 sep 18:45 Groepsfase Poule H
    Fenerbahçe Fenerbahçe 3-1 Nordsjælland Nordsjælland
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule A
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 2-1 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv 3-2 Breidablik Breidablik
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule B
    Zorya Luhansk Zorya Luhansk 1-1 Gent Gent
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1-0 Ballkani Ballkani
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule C
    GNK Dinamo GNK Dinamo 5-1 Astana Astana
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Club Brugge Club Brugge 1-1 Besiktas Besiktas
     
    do 21 sep 21:00 Groepsfase Poule D
    Lugano Lugano 0-0 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 05 okt 16:30 Groepsfase Poule C
    Astana Astana 1-2 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 0-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 0-0 LOSC Lille LOSC Lille
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Breidablik Breidablik 0-1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Gent Gent 2-0 Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Ballkani Ballkani 2-0 GNK Dinamo GNK Dinamo
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Bodø Glimt Bodø Glimt 0-1 Club Brugge Club Brugge
     
    do 05 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Besiktas Besiktas 2-3 Lugano Lugano
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Aston Villa Aston Villa 1-0 Zrinjski Zrinjski
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Fiorentina Fiorentina 2-2 Ferencváros Ferencváros
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Cukaricki Cukaricki 0-2 Genk Genk
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    PAOK PAOK 2-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Aberdeen Aberdeen 1-1 HJK Helsinki HJK Helsinki
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Nordsjælland Nordsjælland 7-1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 05 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Spartak Trnava Spartak Trnava 1-2 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    LOSC Lille LOSC Lille 2-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule A
    KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 3-0 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Gent Gent 5-0 Breidablik Breidablik
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule B
    Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv 3-2 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule C
    Ballkani Ballkani 1-2 Astana Astana
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule D
    Lugano Lugano 1-3 Club Brugge Club Brugge
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule E
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-4 Aston Villa Aston Villa
     
    do 26 okt 18:45 Groepsfase Poule H
    Fenerbahçe Fenerbahçe 3-1 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule C
    GNK Dinamo GNK Dinamo 0-1 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule D
    Bodø Glimt Bodø Glimt 3-1 Besiktas Besiktas
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule E
    Zrinjski Zrinjski 1-2 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Genk Genk 0-0 Ferencváros Ferencváros
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule F
    Fiorentina Fiorentina 6-0 Cukaricki Cukaricki
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6-0 HJK Helsinki HJK Helsinki
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule G
    Aberdeen Aberdeen 2-3 PAOK PAOK
     
    do 26 okt 21:00 Groepsfase Poule H
    Spartak Trnava Spartak Trnava 0-2 Nordsjælland Nordsjælland
     
    do 09 nov 16:30 Groepsfase Poule C
    Astana Astana 0-0 Ballkani Ballkani
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    Legia Warsaw Legia Warsaw 2-0 Zrinjski Zrinjski
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Ferencváros Ferencváros 1-1 Genk Genk
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule F
    Cukaricki Cukaricki 0-1 Fiorentina Fiorentina
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    PAOK PAOK 2-2 Aberdeen Aberdeen
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    HJK Helsinki HJK Helsinki 0-1 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule H
    Nordsjælland Nordsjælland 1-1 Spartak Trnava Spartak Trnava
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule C
    Viktoria Plzen Viktoria Plzen 1-0 GNK Dinamo GNK Dinamo
     
    do 09 nov 18:45 Groepsfase Poule D
    Besiktas Besiktas 1-2 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Aston Villa Aston Villa 2-1 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 2-0 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-1 LOSC Lille LOSC Lille
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule A
    Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 2-0 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Breidablik Breidablik 2-3 Gent Gent
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule B
    Zorya Luhansk Zorya Luhansk 1-3 Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
     
    do 09 nov 21:00 Groepsfase Poule D
    Club Brugge Club Brugge 2-0 Lugano Lugano
     
    do 30 nov 14:00 Groepsfase Poule B
    Breidablik Breidablik 1-2 Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
     
    do 30 nov 16:30 Groepsfase Poule C
    Astana Astana 0-2 GNK Dinamo GNK Dinamo
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule A
    Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 0-2 LOSC Lille LOSC Lille
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule A
    KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík 1-2 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule B
    Gent Gent 4-1 Zorya Luhansk Zorya Luhansk
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule C
    Ballkani Ballkani 0-1 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule D
    Bodø Glimt Bodø Glimt 5-2 Lugano Lugano
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule D
    Besiktas Besiktas 0-5 Club Brugge Club Brugge
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule E
    AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1-0 Zrinjski Zrinjski
     
    do 30 nov 18:45 Groepsfase Poule G
    HJK Helsinki HJK Helsinki 2-2 Aberdeen Aberdeen
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule E
    Aston Villa Aston Villa 2-1 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Fiorentina Fiorentina 2-1 Genk Genk
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule F
    Cukaricki Cukaricki 1-2 Ferencváros Ferencváros
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule G
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-2 PAOK PAOK
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    Nordsjælland Nordsjælland 6-1 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 30 nov 21:00 Groepsfase Poule H
    Spartak Trnava Spartak Trnava 1-2 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule E
    Legia Warsaw Legia Warsaw 2-0 AZ Alkmaar AZ Alkmaar
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule E
    Zrinjski Zrinjski 1-1 Aston Villa Aston Villa
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule F
    Genk Genk 2-0 Čukarički Čukarički
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule F
    Ferencváros Ferencváros 1-1 Fiorentina Fiorentina
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule G
    PAOK PAOK 4-2 HJK Helsinki HJK Helsinki
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule G
    Aberdeen Aberdeen 2-0 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule H
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 1-0 Nordsjælland Nordsjælland
     
    do 14 dec 18:45 Groepsfase Poule H
    Fenerbahçe Fenerbahçe 4-0 Spartak Trnava Spartak Trnava
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule A
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 1-2 Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule A
    LOSC Lille LOSC Lille 3-0 KÍ Klaksvík KÍ Klaksvík
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule B
    Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv 3-1 Gent Gent
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule B
    Zorya Luhansk Zorya Luhansk 4-0 Breidablik Breidablik
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule C
    Viktoria Plzen Viktoria Plzen 3-0 Astana Astana
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule C
    GNK Dinamo GNK Dinamo 3-0 Ballkani Ballkani
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule D
    Club Brugge Club Brugge 3-1 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 14 dec 21:00 Groepsfase Poule D
    Lugano Lugano 0-2 Besiktas Besiktas
     
    do 15 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Sturm Graz Sturm Graz 4-1 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
     
    do 15 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 2-2 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
     
    do 15 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1-0 Ferencváros Ferencváros
     
    do 15 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Molde Molde 3-2 Legia Warsaw Legia Warsaw
     
    do 15 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Servette Servette 0-0 Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
     
    do 15 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Real Betis Real Betis 0-1 GNK Dinamo GNK Dinamo
     
    do 15 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Ajax Ajax 2-2 Bodø Glimt Bodø Glimt
     
    do 15 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 1-0 Gent Gent
     
    wo 21 feb 18:00 Extra kwalificatie
    Gent Gent 1-1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    do 22 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad 0-1 Servette Servette
     
    do 22 feb 18:45 Extra kwalificatie
    GNK Dinamo GNK Dinamo 1-1 Real Betis Real Betis
     
    do 22 feb 18:45 Extra kwalificatie
    Bodø Glimt Bodø Glimt 1-2 Ajax Ajax
     
    do 22 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Slovan Bratislava Slovan Bratislava 0-1 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 22 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 1-2 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 22 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Ferencváros Ferencváros 0-1 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
     
    do 22 feb 21:00 Extra kwalificatie
    Legia Warsaw Legia Warsaw 0-3 Molde Molde
     
    do 07 mrt 18:45 Achtste finale
    Ajax Ajax 0-0 Aston Villa Aston Villa
     
    do 07 mrt 18:45 Achtste finale
    Molde Molde 2-1 Club Brugge Club Brugge
     
    do 07 mrt 18:45 Achtste finale
    Sturm Graz Sturm Graz 0-3 LOSC Lille LOSC Lille
     
    do 07 mrt 18:45 Achtste finale
    Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 1-4 Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv
     
    do 07 mrt 21:00 Achtste finale
    Servette Servette 0-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
     
    do 07 mrt 21:00 Achtste finale
    Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise 0-3 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 07 mrt 21:00 Achtste finale
    GNK Dinamo GNK Dinamo 2-0 PAOK PAOK
     
    do 07 mrt 21:00 Achtste finale
    Maccabi Haifa Maccabi Haifa 3-4 Fiorentina Fiorentina
     
    do 14 mrt 18:45 Achtste finale
    Viktoria Plzen Viktoria Plzen 0-0 Servette Servette
     
    do 14 mrt 18:45 Achtste finale
    Fenerbahçe Fenerbahçe 0-1 Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
     
    do 14 mrt 18:45 Achtste finale
    PAOK PAOK 5-1 GNK Dinamo GNK Dinamo
     
    do 14 mrt 18:45 Achtste finale
    Fiorentina Fiorentina 1-1 Maccabi Haifa Maccabi Haifa
     
    do 14 mrt 21:00 Achtste finale
    Aston Villa Aston Villa 4-0 Ajax Ajax
     
    do 14 mrt 21:00 Achtste finale
    Club Brugge Club Brugge 3-0 Molde Molde
     
    do 14 mrt 21:00 Achtste finale
    LOSC Lille LOSC Lille 1-1 Sturm Graz Sturm Graz
     
    do 14 mrt 21:00 Achtste finale
    Maccabi Tel-Aviv Maccabi Tel-Aviv 1-6 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
     
    do 11 apr 18:45 Kwartfinale
    Viktoria Plzen Viktoria Plzen 0-0 Fiorentina Fiorentina
     
    do 11 apr 18:45 Kwartfinale
    Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 3-2 Fenerbahçe Fenerbahçe
     
    do 11 apr 21:00 Kwartfinale
    Aston Villa Aston Villa 2-1 LOSC Lille LOSC Lille
     
    do 11 apr 21:00 Kwartfinale
    Club Brugge Club Brugge 1-0 PAOK PAOK
     
    do 18 apr 18:45 Kwartfinale
    Fiorentina Fiorentina 2-0 Viktoria Plzen Viktoria Plzen
     
    do 18 apr 18:45 Kwartfinale
    LOSC Lille LOSC Lille 2-1 Aston Villa Aston Villa
     
    do 18 apr 21:00 Kwartfinale
    Fenerbahçe Fenerbahçe 1-0 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
     
    do 18 apr 21:00 Kwartfinale
    PAOK PAOK 0-2 Club Brugge Club Brugge
     
    do 02 mei 21:00 Halve finale
    Aston Villa Aston Villa 2-4 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
     
    do 02 mei 21:00 Halve finale
    Fiorentina Fiorentina 3-2 Club Brugge Club Brugge
     
    wo 08 mei 18:45 Halve finale
    Club Brugge Club Brugge 1-1 Fiorentina Fiorentina
     
    do 09 mei 21:00 Halve finale
    Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 2-0 Aston Villa Aston Villa
     
    wo 29 mei 21:00 Finale
    Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus 21:00 Fiorentina Fiorentina
     

    Speeldata Conference League 2023/2024

    De kwalificatiewedstrijden worden gespeeld op de volgende data in 2023:

    • Eerste kwalificatieronde: 13 en 20 juli 2023
    • Tweede kwalificatieronde: 27 juli en 3 augustus 2023
    • Derde kwalificatieronde: 10 en 17 augustus 2023
    • Play-offs: 24 en 31 augustus 2023

    De groepsfase van de Conference League 2023/2024 wordt gespeelt op de volgende wedstrijddagen:

    • Wedstrijddag 1: 21 september 2023
    • Wedstrijddag 2: 5 oktober 2023
    • Wedstrijddag 3: 26 oktober 2023
    • Wedstrijddag 4: 9 november 2023
    • Wedstrijddag 5: 30 november 2023
    • Wedstrijddag 6: 14 december 2023

    De knockout fase staat gepland in 2024:

    • Knock-out play-offs: 15 en 22 februari 2024
    • Achtste finales: 7 en 14 maart 2024
    • Kwartfinales: 11 en 18 april 2024
    • Halve finales: 2 en 9 mei 2024
    • Finale: 29 mei 2024

    Voorronde Conference League programma 2023/2024

    Het programma van de voorronde van de Conference League 2023/2024 is gesplitst in twee paden: het Champions Pad en het League Pad.

    Het League Pad bestaat uit drie voorronden, en het Champions Pad uit twee voorronden.

    De voorronde van beide paden wordt afgesloten met play-offs, waarin de teams het opnemen tegen afvallers uit de Europa League.

    De wedstrijden in de voorronde worden gespeeld volgens het knockout-systeem, waarbij elk team twee maal tegen de tegenstander speelt (thuis én uit). Het team dat de meeste doelpunten scoort, plaatst zich voor de volgende ronde.

    Groepsfase Conference League programma 2023/2024

    Het programma van de groepsfase van de Conference League 2023/2024 bestaat uit zes wedstrijddagen.

    In de groepsfase worden 32 teams ingedeeld in 8 groepen van 4 teams. Elk team speelt twee maal tegen drie tegenstanders, zowel een thuis- als een uitwedstrijd.

    Knock-out fase Conference League programma 2023/2024

    Het programma van de knockout-fase van de Conference League 2023/2024 bestaat uit play-offs, achtste finales, kwartfinales, halve finales en een finale.

    De 8 groepswinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor de achtste finales. De nummers twee in de groep spelen play-offs tegen de nummers drie uit de groepsfase van de Europa League voor vervolg in het programma van de Conference League.

    Datum gepubliceerd: 18-05-2022 | Datum bijgewerkt: 16-08-2023 | Auteur:

    Reageren


    Meer reacties tonen


    Delen

    Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



    Conference League programma van 13 juli 2023 tot de finale op 29 mei 2024. De tijden van het programma zijn 18:45 en 21:00 uur.


    Over de auteur

    Patrick (auteur en webmaster)

    Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

    Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdatet.

    Independer Energie