BetCity

Loting voor 2e kwalificatieronde van Conference League op 15 juni 2022

De loting voor de 2e kwalificatieronde van de Conference League 2022/23 is op 15 juni 2022 in Nyon, Zwitserland.

AZ Alkmaar neemt het in de 2e ronde op tegen de winnaar van Tre Penne (SMR) en Tuzla City (BIH).

Er waren twee lotingen: het Champions Pad en het League Pad.

Uitslag loting 2e kwalificatieronde Conference League 2022/23

De uitslag van de loting voor de 2e kwalificatieronde is als volgt.

Champions Pad

Het Champions Pad bevat 13 teams uit de 1e kwalificatieronde + 3 teams uit de voorronde van de Champions League.

Op basis van de coëfficiënt rankings aan het begin van het seizoen worden de teams verdeeld over twee groepen van zes en één groep van vier teams. De 13 clubs zijn geplaatst en de 3 zijn ongeplaatst.

  • La Fiorita (SMR) / Inter Club d'Escaldes (AND) - Ballkani (KOS) / Žalgiris (LTU)
  • Malmö FF (SWE) / Preliminary round winners - The New Saints FC (WAL) / Linfield (NIR)
  • Ludogorets (BUL) / Sutjeska (MNE) - Bodø/Glimt (NOR) / KÍ (FRO)
  • Shamrock Rovers (IRL) / Hibernians (MLT) - Levadia Tallinn (EST) / Víkingur Reykjavík (ISL)
  • Diddeleng (LUX) / Tirana (ALB) - Zrinjski (BIH) / Sheriff (MDA)
  • Lech Poznań (POL) / Qarabağ (AZE) - Slovan Bratislava (SVK) / Dinamo Batumi (GEO)
  • Pyunik (ARM) / CFR Cluj (ROU) - Preliminary round runners-up
  • Tobol Kostanay (KAZ) / Ferencváros (HUN) - Shkupi (MKD) / Lincoln Red Imps (GIB)

League Pad

Het League Pad bevat 60 teams die instromen + 30 winnaars van de 1e kwalificatieronde.

De 90 teams zijn verdeeld over negen groepe van 10 teams, op basis van de coëfficiënt ranking.

  • Gzira United (MLT) / Atlètic Club d'Escaldes (AND) - Radnicki (SRB)
  • Gomel (BLR) - Aris Thessaloniki (GRE)
  • Botev Plovdiv (BUL) - APOEL (CYP)
  • Fehérvár (HUN) - Gabala (AZE)
  • İstanbul Başakşehir (TUR) - Maccabi Netanya (ISR)
  • Aris Limassol (CYP) - Neftçi (AZE)
  • Velež (BIH) - Alashkert (ARM) / Hamrun Spartans (MLT)
  • Saburtalo (GEO) / Partizani (ALB) - FCSB (ROU)
  • CSKA-Sofia (BUL) - Makedonija GP Skopje (MKD)
  • Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Dinamo Minsk (BLR) / Dečić (MNE)
  • PFC Zire (AZE) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
  • Vllaznia (ALB) - Universitatea Craiova (ROU)
  • Ararat-Armenia (ARM) - Dinamo Tbilisi (GEO) / Paide Linnameeskond (EST)
  • Kairat Almaty (KAZ) - Kisvarda (HUN)
  • BATE Borisov (BLR) - Konyaspor (TUR)
  • Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (ROU) - NK Olimpija Ljubljana (SVN) / Differdange (LUX)
  • Kyzylzhar Petropavlovsk (KAZ) - Osijek (CRO)
  • Liepāja (LVA) / Gjilani (KOS) - Young Boys (SUI)
  • Rapid Wien (AUT) - Lechia Gdańsk (POL) / Akademija Pandev (MKD)
  • Flora Tallinn (EST) / Seinäjoki (FIN) - Lillestrøm (NOR)
  • Breidablik (ISL) / Santa Coloma (AND) - FK Budućnost Podgorica (MNE) / Llapi (KOS)
  • Saint Patrick's Athletic (IRL) - Sfintul Gheorghe (MDA) / Mura (SVN)
  • Larne (NIR) / St Joseph's (GIB) - Slavia Praha (CZE)
  • Spartak Trnava (SVK) - HB Tórshavn (FRO) / Newtown (WAL)
  • Sūduva (LTU) - Viborg (DEN)
  • Víkingur (FRO) / Europa (GIB) - Dunajská Streda (SVK) / Cliftonville (NIR)
  • Pogoń Szczecin (POL) / KR Reykjavík (ISL) - Brøndby (DEN)
  • Tre Penne (SMR) / Tuzla City (BIH) - AZ (NED)
  • Motherwell (SCO) - Bala Town (WAL) / Sligo Rovers (IRL)
  • Molde (NOR) - Elfsborg (SWE)
  • Koper (SVN) - Vaduz (LIE)
  • Borac Banja Luka (BIH) / B36 Tórshavn (FRO) - Tre Fiori (SMR) / Fola Esch (LUX)
  • Ružomberok (SVK) / Kauno Žalgiris (LTU) - Derry City (IRL) / Riga (LVA)
  • Basel (SUI) - Magpies (GIB) / Crusaders (NIR)
  • Royal Antwerp (BEL) - Inter Turku (FIN) / Drita (KOS)
  • Floriana (MLT) / Petrocub-Hincesti (MDA) - Laçi (ALB) / Iskra Danilovgrad (MNE)
  • Racing FC Union Luxembourg (LUX) - Čukarički (SRB)
  • Levski Sofia (BUL) - PAOK (GRE)
  • Vitória SC (POR) - Puskás Akadémia (HUN)
  • Rijeka (CRO) - Djurgårdens (SWE)
  • AIK (SWE) - Vorskla Poltava (UKR)
  • Valmiera (LVA) - Shkëndija (MKD) / Ararat Yerevan (ARM)
  • Raków Czestochowa (POL) - Astana (KAZ)
  • KuPS Kuopio (FIN) / Dila Gori (GEO) - Panevezys (LTU) / Milsami Orhei (MDA)
  • Sparta Praha (CZE) - Viking (NOR)

Wanneer is de 2e kwalificatieronde van de Conference League 2022/23?

De wedstrijden van de 2e kwalificatieronde worden gespeeld op 21 en 28 juli 2022. De winnaars van het tweeluik gaan door naar de 3e kwalificatieronde. Check hier het volledige programma van de Conference League 2022/23.

Lees alle nieuws »

Gepubliceerd op: 15-06-2022 15:53 | Bijgewerkt op: 15-06-2022 15:53 | Auteur: Patrick


Reageer op 'Loting voor 2e kwalificatieronde van Conference League op 15 juni 2022'


Meer reacties tonen


Deel 'Loting voor 2e kwalificatieronde van Conference League op 15 juni 2022'

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



De loting voor de 2e kwalificatieronde van de Conference League 2022/23 is op 15 juni 2022.


Over de auteur van 'Loting voor 2e kwalificatieronde van Conference League op 15 juni 2022'

Patrick (auteur en webmaster)

Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdate.

BetCity