Loting tweede kwalificatieronde Conference League 2023/2024

De loting voor de tweede kwalificatieronde van de Conference League 2023/2024 vond plaats op woensdag 21 juni 2023. Hier lees je de uitslag, voorwaarden, procedure en potindeling van de Conference League loting.

De wedstrijden van de eerste kwalificatieronde worden gespeeld op 27 juli en 3 auguatus 2023. Aan deze trekking deed FC Twente mee. De Tukkers hebben het Zweedse Hammarby geloot.

Uitslag loting tweede kwalificatieronde Conference League 2023/2024

Champions pad

Dit zijn de 3 verliezers van de voorronden van de Champions League en de 13 verliezers van de eerste kwalificatieronde van de Champions League (Champions Pad).

Groep 1

SP Tre Penne (SMR) - Breidablik (ISL) vs Olimpija Ljubljana (SVN) - Valmiera (LVA)
KÍ Klaksvík (FRO) - Ferencváros (HUN) vs Shamrock Rovers (IRL) - Winnaar voorronde Champions League
Häcken (SWE) - The New Saints (WAL) vs Slovan Bratislava (SVK) - Swift Hesper (LUX)

Groep 2

Atlètic Club d'Escaldes (AND) - Budućnost Podgorica (MNE) vs Partizani (ALB) - BATE Borisov (BLR)
Hamrun Spartans (MLT) - Maccabi Haifa (ISR) vs Astana (KAZ) - Dinamo Tbilisi (GEO)
Farul Constanța (ROU) - Sheriff Tiraspol (MDA) vs Urartu (ARM) - Zrinjski (BIH) 

Groep 3

Žalgiris Vilnius (LTU) - Struga (MKD) vs Nummer twee voorronde Champions League
Ballkani (KOS) - Ludogorets (BUL) vs HJK Helsinki (FIN) - Larne (NIR)

League pad

Groep 1

Rijeka (CRO) vs Dukagjini (KOS) - Europa (GIB)
Gzira United (MLT) - Glentoran (NIR) vs F91 Diddeleng (LUX) - Saint Patrick's Athletic (IRL)
Djurgården (SWE) vs Luzern (SUI)
Celje (SVN) vs Vitória Guimarães (POR)
Sutjeska (MNE) - SS Cosmos (SMR) vs Penybont (WAL) - Santa Coloma (AND)

Groep 2

Hapoel Beer-Sheva (ISR) vs Panevezys (LTU) - Milsami Orhei (MDA)
Vorskla Poltava (UKR) vs DAC Dunajská Streda (SVK) - Dila Gori (GEO)
CFR Cluj (ROU) vs Adana Demirspor (TUR)
Ordabasy Shymkent (KAZ) vs Legia Warszawa (POL)
Makedonija Skopje (MKD) - RFS (LVA) vs Sabah (AZE)

Groep 3

Beşiktaş (TUR) vs Tirana (ALB) - Dinamo Batumi (GEO)
Željezničar (BIH) - Dinamo Minsk (BLR) vs Neftçi (AZE)
APOEL (CYP) vs Vojvodina (SRB)
CSKA 1948 (BUL) vs FCSB (ROU)
Alashkert (ARM) - Arsenal Tivat (MNE) vs Debrecen (HUN)

Groep 4

Lech Poznań (POL) vs Kauno Žalgiris (LTU)
Kalmar (SWE) vs Pyunik (ARM) - Narva Trans (EST)
Bodø/Glimt (NOR) vs Bohemians (CZE)
Auda (LVA) vs Spartak Trnava (SVK)
Osijek (CRO) vs ZTE (HUN)

Groep 5

Twente (NED) vs Hammarby (SWE)
KA Akureyri (ISL) - Connah's Quay Nomads (WAL) vs Dundalk (IRL) - Magpies (GIB)
Club Brugge (BEL) vs AGF Aarhus (DEN)
Haka Valkeakoski (FIN) - Crusaders (NIR) vs Rosenborg (NOR)
Hibernian (SCO) vs Víkingur (FRO) - Inter Club d'Escaldes (AND)

Group 6

Viktoria Plzeň (CZE) vs Drita (KOS)
B36 Tórshavn (FRO) - Paide Linnameeskond (EST) vs Shkëndija (MKD) - Haverfordwest County (WAL)
Basel (SUI) vs Tobol Kostanay (KAZ) - Honka Espoo (FIN)
Differdange (LUX) vs Maribor (SVN) - Birkirkara (MLT)
Austria Wien (AUT) vs Borac Banja Luka (BIH)

Groep 7

CSKA-Sofia (BUL) vs Sepsi Sfantu Gheorghe (ROU)
Ararat-Armenia (ARM) - Egnatia (ALB) vs Aris Thessaloniki (GRE)
Maccabi Tel-Aviv (ISR) vs Petrocub-Hincesti (MDA)
Torpedo-Belaz Zhodino (BLR) vs AEK Larnaca (CYP)
Torpedo Kutaisi (GEO) - Sarajevo (BIH) vs Aktobe (KAZ)

Groep 8

Midtjylland (DEN) vs Progrès Niederkorn (LUX) - Gjilani (KOS)
HB Tórshavn (FRO) - Derry City (IRL) vs KuPS (FIN)
Gent (BEL) vs Žilina (SVK) - Levadia Tallinn (EST)
Kecskemét (HUN) vs Riga (LVA) - Víkingur (ISL)
Linfield (NIR) - Vllaznia (ALB) vs Pogoń Szczecin (POL)

Groep 9

PAOK (GRE) vs Beitar Jerusalem (ISR)
Balzan (MLT) - Domžale (SVN) vs Vaduz (LIE) - Neman Grodno (BLR)
Fenerbahçe (TUR) vs La Fiorita (SMR) - Zimbru Chisinau (MDA)
Gabala (AZE) vs Omonoia (CYP)
Hegelmann (LTU) - Shkupi (MKD) vs Levski Sofia (BUL)

Loting tweede kwalificatieronde Conference League 2023/2024

Lees alle nieuws »

Gepubliceerd op: 21-06-2023 15:08 | Bijgewerkt op: 21-06-2023 15:08 | Auteur: Patrick de Graaf


Reageren


Meer reacties tonen


Delen

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!



Alles over de loting voor de tweede kwalificatieronde van de Conference League 2023/2024. De uitslag van de loting op 21 juni 2023: FC Twente - Hammarby.


Over de auteur

Patrick (auteur en webmaster)

Auteur van deze content is Patrick. Ik voetbal zelf al meer dan 25 jaar en volg het dagelijkse nieuws op de voet. Mijn hobby's zijn o.a. voetballen, hardlopen en het bijhouden van diverse websites, naast mijn baan als financieel professional.

Ik werk niet voor een gerelateerd bedrijf of instelling, waardoor de informatie betrouwbaar en onafhankelijk is. De informatie is nauwkeurig verzameld op basis van betrouwbare bronnen en wordt regelmatig geüpdatet.

Independer Energie